Data publikacji:

4 DESIGN DAYS 2016

Interesujesz się architekturą, aranżacją wnętrz, designem? Jeśli tak, to nie może zabraknąć Cię na jednym największych w tej części Europy wydarzeń rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa w Katowicach!

Źródło: mat. organizatora

Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-14 lutego 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. To idealna okazja nie tylko do promocji produktów i prezentacji dokonań, ale także dyskusji o trendach. 4Design Days będzie miejscem, w którym nie zabraknie nowatorskich rozwiązań – tych użytecznych, jak i designerskich. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy poprowadzą dyskusję o inspiracjach i kreowaniu światowych trendów w architekturze i designie. Podczas spotkania odbędzie się szereg wykładów, prelekcji, a także imprez i rozdanie nagród dla branży – Property Design Awards 2016 oraz Housemarket Silesia Awards 2016. Podczas 4 DESIGN DAYS odbędą się także: HouseMarket Forum 2016 – konferencja o rynku mieszkaniowym na Śląsku oraz Property Forum Katowice - regionalne spotkanie deweloperów, właścicieli i najemców powierzchni komercyjnej.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdziesz .

Autor: Kasia
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V06 11752

https://rbt.com.ua/services/repair-new-buildings/

жалюзи в киеве

viagra femme