Data publikacji:

Zostań bohaterem świąt 2015! - Ceneo charytatywnie

Chciałbyś zrobić coś dobrego? Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Ceneo charytatywnie”. Wspólnie pomóżmy podopiecznym Fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową"! Przekonaj się, jak łatwo pomagać.

Fundacja „Na ratunek dzieciom z choroba nowotworową”, którą w swojej akcji wspiera Ceneo, działa przy wrocławskiej Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej. To największy ośrodek transplantologiczny w Polsce – co roku przyjeżdża tu na leczenie 2000 małych pacjentów z całego kraju. Dzięki zaangażowaniu personelu placówki i fundacji, a przede wszystkim odwadze dzieciaków i ich rodzin coraz więcej chorujących malców wraca do zdrowia.

Potrzeby podopiecznych „Na ratunek dzieciom z choroba nowotworową” są nogromne – rocznie Fundacja wydaje kilka milionów złotych, kupując drogie, nierefundowane leki, finansując zagraniczne terapie i konsultacje oraz turnusy rehabilitacyjne, a także socjalnie wspomagając dzieci z ubogich środowisk.

Jak włączyć się do akcji?

Pomaganie jest bardzo łatwe, a satysfakcja ze zrobienia czegoś dobrego - ogromna! Wystarczy wejść na stronę akcji () i wybrać cegiełkę - do wyboru masz cegiełki o wartości 5, 10, 20, 50 i 100 zł - kliknij w wybraną opcję, żeby dokonać transakcji na stronie Ceneo.pl. Poświęcając kilka wspierasz dzieciaki w najważniejszej walce ich życia.

KLIKNIJ W BANER I WSPIERAJ AKCJĘ "CENEO CHARYTATYWNIE"

Autor: Natalia Malko
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

swiss-apo.com

веерные форсунки для полива

www.hebidoshi84.blog.fc2.com/blog-date-201701.html