Data publikacji:

Meble Cube: kreatywnie i praktycznie

Meble Cube (ang. kostka) to praktyczne i stylowe rozwiązanie w przechowywaniu przedmiotów. Ich zaletą jest modułowość, różnorodność i ciekawy design. Nowocześnie czy retro, w salonie, sklepie czy pokoju dziecięcym, meble Cube urozmaicą niemalże każde wnętrze.

Jeśli spodoba Ci się jakiś produkt, kliknij w jego zdjęcie aby porównać ceny i kupić go taniej w Internecie.

Design mebli prezentuje bardzo otwarte podejście do urządzania wnętrza. Dosłownie i w przenośni. Podstawowym produktem są kompaktowe . Nie należy postrzegać ich jako jednolitego segmentu półek. Regał jest jedynie pojęciem umownym - określa to, czym może stać się połączenie modułów.

Moduł natomiast jest wariacją na planie prostokąta. Wykonana z wytrzymałej, lakierowanej płyty ramka nie ma ani zamkniętego frontu, ani plecków. Została zaprojektowana tak, by być maksymalnie funkcjonalna. Już pojedynczy moduł może stanowić samodzielny mebel. Jakie będzie jego przeznaczenie, zależy od Ciebie i Twojej wyobraźni. Forma pozwala posiadaczowi Cube na umieszczanie przedmiotu na ramce bądź wewnątrz niej. Cube może być stolikiem lub półką. Możesz także przekształcić go w siedzisko.

Założeniem mebli Cube jest elastyczne tworzenie konstrukcji lub kombinacji z dostępnych elementów. W ten sposób powstaje układanka dopasowana do wnętrza i Twoich potrzeb. Co ważne stworzony przez Ciebie mebel nie określa jego ostatecznego kształtu. To mebel ewoluujący. W każdej chwili możesz go modyfikować, wyjmować jego elementy, zmieniać ich ułożenie i/lub rozbudowywać nowymi.

Meble Cube dobrze prezentują się wersji wolnostojącej jako dostawka do innych mebli oraz w wariancie zawieszanych na ścianach półek.

Oferta mebli Cube jest stale rozbudowywana. Oprócz typowych, zaokrąglonych prostokątnych ramek dostępne są kanciaste odpowiedniki. Nowością jest moduł w kształcie sześcioboku z pleckami, z którego stworzysz konstrukcje na wzór plaster miodu.

Jednym ze sztandarowych produktów jest stolik w kształcie kostki. A to jedynie część bogatej gamy rozwiązań mebli Cube.

 

Autor: Cieplik
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

цена на ячмень

овес цена

Cialis 5 mg en ligne