Data publikacji:

Czerwone dodatki do domu

Czerwień jesiennych liści, jarzębiny i zachodów słońca przeniosła się na akcesoria i sprzęty, które upiększą, ułatwią i umilą życie w domu. Wyszukaliśmy klimatyczne dodatki do wnętrz dla trzech pomieszczeń – łazienki, kuchni i pokoju wypoczynkowego.

Kuchnia

Czerwień w kuchni zwiększa apetyt, więc akcesoria do gotowania w tej barwie sprawią, że potrawy będą smakować jeszcze lepiej. Ciepłe światło nad blat lub stół rzuci , tym razem w intensywnym, karminowym kolorze,a w biało-czerwonej misie na sałatkę w parze ze sztućcami można pomieszać paprykę, pomidory i ziarna granatu z dressingiem z chilli. Gotową potrawę nałożymy na talerze również , których wygląd zainspirowały koralowce. Czerwone dodatki do domu w bardziej praktycznym wydaniu to z błyszczącym, metalowym rantem, z wygodną, antypoślizgową osłoną oraz która nie tylko wygląda pięknie, ale też nie oparzy rąk przy wyjmowaniu jej z pieca.

Pokój wypoczynkowy

Czerwone dodatki w salonie ożywią stonowaną aranżację i dodadzą jej energii w szaro-bure dni. z pewnością przykuje uwagę wszystkich, podobnie jak oryginalny lub cienkich kabli. Oryginalny design ma również – jego wnętrze można wykorzystać np. do przechowywania czasopism. Do tego samego celu służy gazetownik wykonany z filcu z uchwytami ułatwiającymi jego przenoszenie. Taki dodatek będzie pasować do dekoracyjnej

Łazienka

Mocny kolor w łazience to awangardowe rozwiązanie,więc czerwone dodatki gwarantują, że wnętrze zrobi wrażenie. Brudne pranie można składować w nietypowym, materiałowym koszu na pranie przypominającym smukłą wazę lub tulipana. Ciekawą fakturę ma również dywanik łazienkowy z grubym i długim włosiem. Miękkie i przyjemne w dotyku są natomiast z dekoracją w kropki. Szczoteczki lub przybory toaletowe można przechowywać w w prążki.

Autor: Kasia Szulik
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V10 11752

цена сои

продам семечку

цена ржи