Data publikacji:

Leśny azyl wg Aibeka Almasowa

Kazachstański architekt Aibek Almasow z firmy A.Masow Design Studio zaprojektował unikalny dom na drzewie, a dokładniej wokół wysokiej jodły. Drzewo w całości zostało obudowane szklanym walcem i tworzy z nim efektowną spiralę. Przedstawiamy niezwykły projekt domu.

 Źródło zdjęcia głównego: lovelyhomes4all.com

Jeśli marzyliście o  domku w środku lasu, z zawsze świeżym powietrzem i porannym śpiewem ptaków to projekt Aibeka Almasova jest dowodem na to, że jest to możliwe. Spektakularna, szklana konstrukcja zbudowana jest z czterech pięter, a przez jej środek biegnie prawdziwa jodła. Przy szklanej ścianie znajdują się schody dzięki którym można przemieszczać się pomiędzy poszczególnymi poziomami. Życie z naturą nigdy nie było tak bardzo bliskie.

Źródło: amasow.com, wimp.com

Kilka słów o nietypowym projekcie

Projekt domku na drzewie, a raczej domku wokół drzewa powstał w 2013 roku. Architekt potwierdził, że został on stworzony na zamówienie 38-letniego biznesmena, który za swój nietypowy leśny azyl zapłacił 240 tysięcy funtów! Za sprawą całkowitego przeszklenie można całą dobę cieszyć się widokiem leśnej natury, podziwiać wschody i zachody słońca oraz celebrować ciszę.

Lokalizacją budynku jest kazachstański las, co może rodzić pytanie: jakie udogodnienia gwarantuje konstrukcja i czy jest ona przygotowana do spełniania wszystkich warunków właściwych dla budynku o charakterze użytkowym? Dzięki zamontowanym na dachu panelom słonecznym mieszkańcy mogą korzystać z energii elektrycznej oraz ogrzewania podłogowego.

Źródło: zimmo.be

Zamiast prawdziwej jodły możemy wprowadzić do domu drewniane dodatki. Szeroki wybór  znajdziesz .

Autor: Kasia
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

www.tsoydesign.com.ua/uslugi.html/

У нашей компании классный сайт с информацией про Кломид https://danabol-in.com
Был найден мной классный интернет-сайт про направление https://artma.net.ua.