Data publikacji:

Domowy zwierzyniec: idealne legowisko dla psa

Na co dzień wielu z nas dzieli swoją przestrzeń życiową ze swoimi pupilami. Zwierzę to pełnoprawny mieszkaniec domu. W związku z tym często musisz iść na różne kompromisy. W naszej nowej serii skupimy się na problemach wnętrzarskich właścicieli zwierząt. Dziś bierzemy pod lupę legowiska dla psów.

Pies to... i możemy zacząć wymieniać wszystkie znane nam skojarzenia i powiedzenia. Prawdą jest, że opieka nad psem wymaga dużego nakładu czasu, pieniędzy, cierpliwości i wytrwałości. Czworonożny pupil, jak każdy domownik, potrzebuje swojego miejsca. Ty masz łóżko i pokój, on - swój kąt z legowiskiem. Treserzy zwracają uwagę na to, jak ważne jest wyznaczenie owego miejsca w trakcie wychowywania psa. Temat ten zostawiamy specjalistom, a sami zajmiemy się dopasowywaniem legowiska do wystroju wnętrz. Owszem - jest to możliwe.

Jak wybrać legowisko?

Legowisko przede wszystkim powinno zostać dopasowane do wielkości zwierzęcia. Duży pies potrzebuje proporcjonalnie dużo miejsca. Dlatego wybrane przez Ciebie leże musi spełniać ten warunek. Kolejną kwestią jest uzgodnienie jego kształtu z miejscem, które chcesz wyznaczyć dla czworonoga. Na rynku znajdziesz legowiska w różnych kształtach: owalne, okrągłe, prostokątne, a nawet narożne. Zwracaj też uwagę na parametry, takie jak: rodzaj materiału, obicie, wypełnienie, łatwości czyszczenia oraz dodatkowe cechy (podkładka antypoślizgowa, odporność na wilgoć i zabrudzenia, detale ozdobne).

Ustalając potrzeby swojego pupila, warto wcześniej zapoznać się literaturą dot. danej rasy i jej nawyków (bądź podpytać hodowcę).

Funkcjonalne legowisko to również miejsce, które nie zakłóca porządku przestrzeni, a wchodzi w symbiozę z jej ekosystemem. Nie tylko nie będzie zawadzać, ale zgra się z duchem wnętrza. Niech pasuje jak ulał do wystroju - kąt zwierzaka nie musi wyzierać się zza krzeseł jak intruz.

Oto kilka przykładowych modeli, które dowodzą, że można dopasować legowisko aranżacji w każdym stylu.

Od lewej: górny rząd - 1. , 2. ; dolny rząd - 3. , 4.

Skórzane meble, czy klasyczne, eleganckie wnętrza nie będą stanowić problemu. Na rynku bez problemu znajdziecie pasujące kanapy i leża, nawet z ekoskóry.

Od lewej: górny rząd - 1. , 2. ; dolny rząd: 3. , 4.

Na przeszkodzie nie stoją również wnętrz bardziej odważne i eklektyczne aranżacje. Fantazyjne legowiska będą świetnym elementem dekoracyjnym uzupełniającym wnętrzarski koncept.

Od lewej: górny rząd - 1. , 2. ; dolny rząd - 3. , 4.

Do prostych, jasnych wnętrz, czy to klasycznych przytulnych pomieszczeń, czy chłodnych minimalistycznych aranżacji, z łatwością dobierzecie legowiska, które nie będą zakłócać wypracowanej wcześniej harmonii.

Więcej legowisk znajdziecie .

Autor: Cieplik
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V10 11752

защита двигателя киев

rbt.com.ua/category/remont/

мука цена