Data publikacji:

Dywan 3D - zrób to sam

Dywan trójwymiarowy, a właściwie „latający dywan”, to konstrukcja pomysłu dwóch projektantek - Any Mir i Emili Padrós. Ideą takiego rozwiązania jest sprowadzenie życia codziennego do poziomu podłogi, stworzenia jakby domowej formy topografii.

źródło: http://www.nanimarquina.com

Innymi słowy - leżenie na dywanie może być wygodne! Wyprofilowana trójwymiarowa konstrukcja dywanu przypomina fotel lub szezlong. Możemy na nim usiąść, wyciągnąć się, zrelaksować, wygodnie ułożyć się z książką czy laptopem.

Rozwiązanie to można zastosować zarówno w przestrzeni domowej jak i publicznej – w salonie, w pokoju dziecięcym, a także w przedszkolach - jako miejsce zabawy, a później leżakowania.

źródło: http://www.nanimarquina.com

Pagórki produkowane są w postaci modułów, które umieszczamy pod dywanem – dokładnie w jego narożniku – jednym lub w dwóch, jeśli chcemy uzyskać bardziej pofalowaną formę, a tym samym zrobić miejsce drugiej osobie. Poza tym, po co kupować dywan i kanapę, jak można tylko dywan ;)

źródło: http://www.nanimarquina.com

Dla zainspirowanych majsterkowiczów, mamy pomysł, dzięki któremu będą mogli oderwać swój dywan od podłogi. /konstrukcja z +

Zielony dywan Shaggy

Autor: Joanna Dębska
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V06 11752

best-cooler.reviews

ремонт квартир цены

http://rbt.com.ua/services/cottages-and-houses/