Data publikacji:

Marzysz o niezwykłym ogrodzie? Zobacz i zainspiruj się tymi projektami!

Szczęśliwi posiadacze ogrodów i działek mogą pozwolić sobie na dodatkowy luksus. Co jest lepszego niż relaksujące popołudnie spędzone w otoczeniu roślin i wody? Dziś postanowiłam Was zainspirować kilkoma ciekawymi projektami. Który podoba Wam się najbardziej?

Patrząc na zdjęcia ogrodów, w których są fontanny lub oczka wodne, można się rozmarzyć. Dodają one uroku naszemu domowi. Ich obecność sprzyja odpoczynkowi. Przede wszystkim podwórko wygląda na znacznie bogatsze.

Oczka wodne

To raczej opcja dla właścicieli większych działek. Wtedy możemy zaplanować dodatkowe połączenia wodne, zbudować wodospad (rodzaj fontanny), postawić mostek, ławki czy huśtawkę.

Możemy też odciąć tę część ogrodu, urządzając nasz prywatny, romantyczny zakątek. W przypadku małych ogródków trzeba się wysilić, żeby zaaranżować oczko wodne, które nie będzie wyglądać jak zwykła kałuża.

Zwykle udają naturalne zbiorniki. W ogrodach nowoczesnych właściciele stawiają na . Sądzę, że to wariant dla tych, którzy wolą uniknąć wymagającej pracy - są dużo łatwiejsze w utrzymaniu.

Fontanny

Na fontanny może pozwolić sobie niemal każdy. Jeśli chcemy, to zamontujemy jedną na tarasie, a nawet wewnątrz mieszkania! W fontannie obieg wody jest przeważnie zamknięty, więc nie musimy się specjalnie martwić o podłączenie do rurociągu. W upalne dni trzeba pamiętać, żeby na bieżąco uzupełniać zbiornik.

Wciąż pierwsze miejsce zajmują klasyczne wzory fontann. Nie brakuje jednak nowych, kreatywnych rozwiązań, które wykorzystują nowoczesne wzornictwo lub nietypowe materiały. Co powiecie np. o fontannie ze starego pickupa?

Jesteście za fontannami czy za oczkami wodnymi?

Autor: Cieplik
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

salon-svadebny.com.ua

www.apach.com.ua

ячмень продать