Data publikacji:

Frakta na każdą okazję. Do czego przyda się torba z Ikei?

Jest duża, niebieska i znana wszystkim klientom szwedzkiej sieciówki. Torba Frakta, która towarzyszy nam podczas każdych zakupów w Ikei to jeden z najbardziej znanych, markowych symboli. W sklepie nosimy w niej drobiazgi ściągnięte z półek, ale w domu przyda się w wielu innych sytuacjach.

Frakta

Do prania

Frakta pomieści mnóstwo ubrań gotowych do prania lub czystych, które z kolei czekają w kolejce do prasowania i wyłożenia na półki. Jej dno jest płaskie, więc może zająć stałe miejsce w łazience i pełnić rolę kosza na pranie w wersji eko, a w razie potrzeby z łatwością ją przeniesiemy, chwytając za długie, żółte uszy.

Do przechowywania

Zimowe swetry, narciarskie ubrania, buty na stok i pęk szalików oraz rękawic – pojemna Frakta zmieści wszystko, a po zapakowaniu rzeczy można ją przenieść do garażu, piwnicy lub na dno szafy, gdzie przeczeka do kolejnej zimy. To samo można zrobić nadprogramową pościelą, ręcznikami czy zabawkami, które chwilowo wypadły z łask dziecka.

Na zakupy

Frakta z łatwością zastąpi kilka mniejszych toreb, z którymi wyruszamy na zakupy do supermarketu. Jest mocna, więc zniesie nawet duży ciężar, a dzięki długim uszom można nosić ją na ramieniu lub dźwigać ciężar razem z drugą osobą. W ostateczności można po prostu ciągnąć ją za sobą po ziemi, ponieważ syntetyczne włókna są bardzo odporne na ścieranie. Frakta zaczepiona krótszymi uszami o kierownicę rowerową sprawdzi się jako podręczny pojemnik na mniejsze zakupy.

Na plażę lub piknik

Koc, ręczniki, dziecięce zabawki, przekąski, woda... Wyprawa w plener wymaga wzięcia ze sobą wielu rzeczy, które z łatwością pomieści błękitna Frakta. Zbierając się do domu wystarczy wrzucić wszystko z powrotem, nie przejmując się brudem czy piachem, ponieważ plastikową torbę łatwo umyć.

Na śmieci

Frakta jest nie tylko pojemna i wytrzymała, ale też tania. Przy cenie wynoszącej niecałe 2 złote, możemy bez żalu wykorzystać ją jako łatwy w przenoszeniu worek na śmieci, na przykład pozostałe po remoncie, i wyrzucić zawartość razem z nią.

Na przeprowadzkę

Wrzucasz, wiążesz i voila – Frakta będzie świetną alternatywą dla pudeł i toreb, w których przenosimy drobnostki lububrania w czasie przeprowadzki. Mając kilka toreb łatwo spakujesz cały swój dobytek, a elastyczna torba nie zajmie wiele miejsca w bagażniku.

Na wszelki wypadek

Znajomi zadzwonili, że zaraz wpadną z wizytą, a Twój dom wygląda jak po przejściu tornada? Chwyć Fraktę, wrzuć do niej niepotrzebne rzeczy, wciśnij pod łóżko lub na dno szafy i możesz przyjmować gości. Segregowaniem rzeczy zajmiesz się później.

Autor: Kasia Szulik
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

цена муки

netflix religious movies

xn--48jm9l298kilg8rghvi.com