Data publikacji:

Garrison Treehouse – niesamowity domek na drzewie

Studio projektowe Sharon Davis Design stworzyło wielofunkcyjny domek na drzewie, który jest spełnieniem marzeń każdego dziecka. Ten miniaturowy plac zabaw łączy zabawę z nauką i w dodatku zapewni Waszym dzieciom zajęcie na wiele godzin. Dowiedzcie się więcej na ten temat z dzisiejszego artykułu.

Każdy marzył chyba kiedyś o domku na drzewie. Miejscu, do którego dorośli nie mieliby wstępu. Pełnego dziecięcych sekretów, planów i marzeń. Studio projektowe Sharon Davis Design wyniosło koncepcję domku na drzewie na całkiem inny poziom i zrobiło to fantastycznie.

Otoczenie

Przestrzeń, która otacza ten wyjątkowy domek (Garrison Treehouse) to pagórkowata łąka i XIX wieczną farma. Sam domek umieszczony został na czterech cylindrycznych, stalowych nogach. Sam „domek” również wykonany ze stali. Wnętrze i zewnętrze domku pokryte zostało poliwęglanem odpornym na wpływy atmosferyczne a następnie białym cedrem. Do środka dostać się można wspinając się na górę po siatce do wspinaczki zrobionej z lin.

Wnętrze

Po dostaniu się do środka Garrison Treehouse jego goście dostrzegą szereg funkcji, które wydają się byś sprzeczne z rozmiarem domku (ok. 33 metry kwadratowe). Na jednym końcu głównego piętra znajduje się mały balkon, który wystaje poza domek i jest skierowany ku domowi. Z drugiej strony mamy fasadę, która otwiera widok na dolinę rzeki Hudson. Kawałek podłogi, który znajduje się w tym miejscu zamiast ze stali i drewna wykonany został z siatki – idealnej do leżenia na niej i relaksu.

Tymczasem na górny poziom możemy dostać się wspinając się po drabince i otwierając klapę w podłodze. Znajduje się tam składane mahoniowe biurko. W dodatku, gdy dziecko siedzi przy nim i np. odrabia lekcje, jego oczom ukazuje się wspaniały widok na piękną łąkę, pobliskie jabłonie i niestandardowa ślizgawkę ze stali nierdzewnej, która umieszczona została między główną przestrzenią a tarasem.

Idea

Ideą studia Sharon Davis Design było zaoferowanie dziecku szerokiego spectrum aktywności – od medytacji, po najruchliwsze zabawy. Dlatego właśnie każda czynność odpowiada kolejnym elementom designu – każdy element domku dopasowany został do którejś z tych funkcji.

Poniżej zdjęcia tego niezwykłego projektu:

Co sądzicie o takim domku na drzewie?

Autor: Oliwia Górska
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V10 11752

ролеты купить

ремонт мопеда дельта

viagra pas cher livraison rapide