Data publikacji:

Inspiracje: strefa kibica w salonie

Marzysz o tym, żeby na czas EURO 2016 Twój salon zamienił się w prawdziwą strefę kibica? Mamy dla Ciebie krótki poradnik, dzięki któremu nie przegapisz ani minuty meczu. Poznaj strategię, której nie powstydziłby się sam Jacek Gmoch!

Jak urządzić strefę kibica we własnym salonie? Zobacz kilka wskazówek.

Linia boczna

Nie tylko piłkarze potrzebują odpowiedniej strategii rozegrania meczu. Również widzowie powinni wziąć z nich przykład i potraktować salon jak profesjonalną strefę kibica. Zacznijmy od stworzenia piłkarskiej atmosfery – w tym zakresie niezbędne okażą się elementy zagrzewające do walki – biało-czerwone flagi, szaliki rozwieszone na ścianach oraz odpowiednie koszulki i czapeczki – stworzą one linię boczną naszej strefy. Narodowe barwy to obowiązkowa pozycja na naszej liście, dzięki której pozornie zwykły pokój szybko zmieni się w prawdziwą strefę kibica.

Nie przegap żadnej minuty

Kolejnym istotnym elementem jest odpowiednie rozlokowanie przekąsek – przecież nie możesz przegapić ani minuty meczu, tracąc czas na wychodzenie do kuchni po zimne piwo. Najlepiej zaopatrzyć się więc w przenośną lodówkę, dzięki której Ty i koledzy będziecie mogli otwierać nowe butelki bez opuszczania swoich stanowisk. Pamiętajcie, że zejść z boiska możecie dopiero w przerwie, po pierwszej połowie meczu!

Środkowa linia

Przekąski umieśćcie na dużej ławie między kanapą a telewizorem – czyli w pobliżu środkowej linii naszej strefy kibica. Świetnie sprawdzą się standardowe produkty do pochrupania, np. chipsy, pomyślcie też o pieczonych skrzydełkach. Ważne jest również odpowiednie ułożenie naczyń na stole! Potraktuj stół jak boisko piłkarskie – na pozycji środkowych napastników ulokuj dużą miskę z przekąskami, a tam, gdzie na boisku znajdują się skrzydłowi – szklanki do napojów.

Wszystko, co potrzebne do strefy kibica znajdziesz .

Autor: Kasia
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V06 11752

http://teplostar.kiev.ua

kapli.kiev.ua/oborudovanie-dlya-kapelnogo-poliva/

www.binaryoptions21.com/%D9%85%D8%A7%D8%B0%D8%A7-%D9%86%D9%82%D8%B5%D8%AF-%D8%A8%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%A7%D9%84%D8%AE%D9%8A%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%AB%D9%86%D8%A7%D8%A6%D9%8A%D8%A9%D8%9F/