Data publikacji:

Kolorowy salon rozjaśni zimową słotę

Energetyczny i kolorowy salon poprawi Twój humor nawet w najbardziej ponury dzień. Przedstawiamy aranżacje tworzone na przekór zimowym szarościom.

Zielony salon kojarzy się z soczystym trawnikiem, na którym wyrosły meble i dekoracje. Wnętrze wyróżnia stylistyka retro oraz śmiałe połączenia kolorów - biel, turkus i zieleń doprawione odrobiną drewna tworzą świetny miks, który natychmiast dodaje energii.

www.decorfcl.com

Salon w barwach różu i czerwieni przypomina wnętrze egzotycznego kwiatu, Te inspirację widać również w zdobieniach - na dekoracyjnych poduszkach wyrosły płatki, w wazonie piętrzy się ogromny bukiet tulipanów, a barokową tapetę pokryły roślinne wzory. Minimalistyczna lampa i stolik są ciekawym kontrapunktem dla bogactwa ozdób i kolorów.

www.foto-room.org.ua

Miks żółci i bieli sprawił, że kolorowy salon wygląda jak wnętrze soczystej cytryny. Słoneczne kolory przywodzące na myśl ciepło i optymizm wyglądają świetnie w oszczędnie urządzonym wnętrzu z prostymi meblami. Wśród dodatków nie mogło zabraknąć kwiatów, a przytulny klimat wprowadza rząd żółtych i kremowych poduch na kanapie.

www.jcress.com

Kolorowy salon w błękitach prezentuje się świetnie - tu również rozkwitły kwiaty, widoczne na obrazkach, w wazonie i na obiciu tapicerowanego stolika. Niebieski kolor ścian i dodatków skontrastowano z kremowym odcieniem kanapy i drewnianych ram, a także wzorów na poduszkach. Aranżacja budzi skojarzenia z morzem dzięki wykorzystaniu szklanych dekoracji.

www.paddecor.com

W futurystycznym salonie króluje ogromna, fioletowa kanapa tworząca zamkniętą bryłę. W jej środku znalazł się dwupoziomowy, szklany stolik. Za meblem widzimy białą ścianę z soczyście żółtym panelem wykończonym na wysoki połysk, a tle oryginalną grafikę i obrazki w czarnych ramach. Całość przywodzi na myśl styl retro-futurystyczny i budzi natychmiastowe skojarzenia a z designem lat 60 i 70.

www.alpineholidayhomes.com

Autor: Kasia Szulik

Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V10 11752

цена на муку

цена овса

Acheter Vardénafil