Data publikacji:

Konkurs: stwórz ZESTAW MARZEŃ i wygrywaj nagrody

Każdy z nas ma marzenia. Jedne są większe, inne mniejsze, ale wszystkie tak samo ważne. Podziel się swoimi pragnieniami, celami lub pasjami i w ramach konkursu Ceneo.pl stwórz swój ZESTAW MARZEŃ. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Marzysz o własnym mieszkaniu, remoncie w kuchni, a może garderobie? Chcesz zmienić swój styl, rozwinąć pasję, założyć biznes? Opowiedz nam o tym! Wyjątkowy zestaw marzeń stworzysz za pomocą mechanizmu dostępnego na stronie .

Do wygrania:

 • aparat Fuji Instax Mini,
 • 2 bony o wartości 100 zł do sklepu 9design.pl
 • 3 bony o wartości 50 zł do salonu Empik.
 • Druga edycja konkursu ZESTAW MARZEŃ trwa od 15 do 29 lutego 2016 i polega na przygotowaniu grafiki (pobranej z Intenretu lub przesłanej przez Ciebie) odzwierciedlającej Twoje pragnienia i aspiracje. Do schowka dodaj produkty z Ceneo.pl, które najlepiej odwzorowują przedmioty znajdujące się na grafice, a następnie podepnij je do zdjęcia. Zestaw otaguj hasłem „ZESTAW MARZEŃ”, a w polu „Opis zestawu” kreatywnie uzasadnij swój wybór lub opisz swoje marzenie.

  Szczegółowe zasady i regulamin konkursu, a także instrukcję tworzenia zestawów znajdziesz na stronie www.zestawmarzen.ceneo.pl.

  Podziel się marzeniami i wygrywaj nagrody!

  Autor: Kasia
  Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V10 11752
  
  http://webterra.com.ua

  продвижение сайтов