Data publikacji:

Kuchenny color-blocking

Kuchnie w stonowanych barwach odchodzą powoli do przeszłości. Najnowszym trendem jest przełamywanie kuchennej rzeczywistości wyrazistymi kolorami. Dzięki temu pomieszczenie zyskuje nie tylko na estetyce, ale również staje się barwnym i wesołym zakątkiem domu.

Wszyscy Ci, którzy nie chcą definitywnie zrezygnować z kuchennej bieli, mogą ją uzupełnić kolorowymi frontami szafek. Głównym celem aranżacji color-blocking jest wyeksponowanie i zestawienie ze sobą wyrazistych, kontrastowych kolorów. Wyposażenie kuchennego kredensu w zielone, żółte czy różowe fronty skutecznie przełamie zbyt spokojną biel, a jednocześnie nie zaburzy estetyki pomieszczenia.

Ciekawym rozwiązaniem opierającym się jedynie na wyposażeniu kuchni w kolorowe fronty szafek jest stworzenie kuchni różnokolorowej. Wbrew pozorom sąsiadujące drzwiczki szafek w różnorodnych kolorach doskonale skomponują się z bielą stołu i jasną podłogą. Tego rodzaju aranżacja stanowi świetne tło dla pozostałych stonowanych elementów kuchni.

Odważniejsi właściciele kuchni mogą pokusić się nie tylko kolorowe fronty szafek, ale również o wyposażenie kuchni w różnokolorowe gadżety. Półka z różowo-zielonym tłem, na której mieni się biała porcelana czy różnokolorowe miski i obrusy pozwolą skutecznie przełamać spokój barw goszczący zwykle w kuchni.

Osobom praktycznym, które szybko chciałyby zaaranżować swoją kuchnię w stylu color-blocking, polecamy przemalowanie ścian na kilka kolorów pochodzących z tej samej gamy. Jasne i ciemne odcienie różu czy zróżnicowana paleta słonecznych barw urozmaici kuchenną przestrzeń przy jednoczesnym zaoszczędzeniu czasu przy jej urządzaniu.

Jak widać, w aranżacji color-blocking króluje kolor. Warto jednak pamiętać, że dobierając barwy do kuchni, należy kierować się estetyką i umiarem. Kolor ma przełamywać stonowane wnętrze kuchni, jednak nie powinien go przytłaczać. Tylko wtedy zostanie osiągnięty zamierzony efekt.

Autor: Kasia Szulik
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

http://apach.com.ua

ролеты тканевые купить в киеве

ремонт мотоцикла в киеве