Data publikacji:

Magiczna atmosfera w Twoim domu - zobacz konkurs!

Tradycja czy nowoczesność? Kolory czy biel? Ozdoby kupowane w sklepie czy własnoręcznie robione w domu? Co jakiś czas pokazujemy Wam garść świątecznych inspiracji, ale jesteśmy ciekawi tego, jak Wy dekorujecie swoje domy na Święta!

Zanim przejdziemy do konkursu chcemy pokazać Wam jakie świąteczne dodatki wybraliśmy dla Was na tegoroczne Boże Narodzenie:

Wszystkie elementy zestawu kupicie tutaj: 1.  2. 3.  4. 5.  6. dekoracja świecznik 7.  8.   9. girlanda 10.  11.

KONKURS

Chcesz pochwalić się swoimi świątecznymi dekoracjami, a przy okazji wygrać designerskie nagrody? Weź udział w naszym konkursie! Opublikuj jedno autorskie zdjęcie swoich świątecznych dekoracji na fanpage'u Wnętrz ze Smakiem na Facebooku - . Możesz opublikować zdjęcie całych wnętrz lub poszczególnych elementów aranżacji. Masz czas do 8 stycznia.

Wyniki zostaną opublikowane 12 stycznia w tym poście. Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ. Nagrody:

I MIEJSCE

Korkociąg Allesandro M.

II MIEJSCE

Cotton Ball Lights Baby Set - 20 kul

WYNIKI KONKURSU

 Pierwsze miejsce:

Ta ozdoba to... kalendarz adwentowy. Jej podstawą jest wycięta z drewna choinka, a na niej powieszone są zapakowane łakocie.

Drugie miejsce:

Pomysłowy projekt DIY, który nie wymaga praktycznie żadnego budżetu. Do jego wykonania potrzebny jest zaledwie kawałek kartonu, lampki choinkowe i marker!

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752
Наш авторитетный web-сайт , он описывает в статьях про браузерные онлайн игры http://alex-games.net/
ремонт дома цена

Acheter Cialis