Data publikacji:

Męskie mieszkanie: co powinno się w nim znaleźć?

Lodówka pełna piwa, duży telewizor i kanapa – choć wielu właśnie tak odpowiedziałoby na pytanie zadane w tytule, mamy dla Was kilka mniej sztampowych pomysłów. Ich autorką jest nowojorska projektantka wnętrz Mara Miller, która opisała wzorcowe męskie mieszkanie na łamach magazynu Elle Decoration.

Zacznijmy od podstaw – męskie mieszkanie, poza wyposażeniem oczywistym i koniecznym typu łóżko, szafa czy kuchenne meble, musi posiadać wygodny stół z krzesłami, niekoniecznie duży, ale odpowiedni, by zjeść przy nim posiłek bez ściskania żołądka i przekrzywiania kręgosłupa. W wielu mieszkaniach ten mebel zastępuje ława lub stolik kawowy przed kanapą, który, jak wskazuje nazwa, nadaje się co najwyżej do postawienia na nim kubka kawy czy kufla piwa i miski chipsów.

Kolejnym dodatkiem jest duża, efektowna komoda, dzięki której nie będziesz skazany wyłącznie na szafę. Taki mebel może znaleźć się w salonie i przy okazji rozwiąże dylemat dodatkowego wyposażenia w tym pomieszczeniu.

Ważnym elementem uzupełniającym męskie mieszkanie jest spore, wygodne biurko z miejscem na komputer, które zapewni Ci komfort pracy i rozrywki po godzinach. Jeśli przestrzeń na to pozwala, warto wybrać jak największy model i uczynić go główną ozdobą sypialni.

Nawet, jeśli na co dzień nie rozstajesz się z czytnikiem e-booków i tabletem, zainwestuj w imponujący regał na książki – ten mebel jak żaden inny sprawia, że męskie mieszkanie zyskuje prestiż i pokazuje, że jego właściciel jest człowiekiem na poziomie. Nie trzeba dodawać, że regał powinien być zapełniony, choć niekoniecznie samymi książkami, jeśli nie masz wystarczająco dużej kolekcji.

Kwestia telewizora, a konkretnie pokoju, w którym się znajduje, również jest ważna. Pomieszczenie nie powinno sprawiać wrażenia ascetycznej celi z wyposażeniem ograniczonym do kanapy, telewizora i głośników. Taka aranżacja jest nie tylko niemodna, ale też mało przyjazna dla gości, więc zadbaj o dodatkowe meble, które nie tylko ozdobią pokój, ale też zwiększą jego funkcjonalność.

Łazienka dopasowana do męskich potrzeb to kolejna pozycja na liście. Jej wystrój powinien pozostawać w zgodzie z Twoimi nawykami i przyzwyczajeniami. Do golenia przyda się dodatkowe lusterko na ruchomym ramieniu, najlepiej z opcją powiększenia, a jeśli jesteś zapalonym sportowcem lub po prostu lubisz zrelaksować się po ciężkim dniu, zainwestuj w wannę z hydromasażem lub masujący panel prysznicowy.

Na koniec kilka słów o dodatkach i wykończeniach. Po pierwsze, zawsze miej w szafie gładką, jasną pościel, która zawsze wygląda świeżo i dobrze. Po drugie, nie bój się odważnych rozwiązań aranżacyjnych. Panowie bywają mocno przywiązani do pragmatyzmu, ale wygoda to nie wszystko – efektowny akcent sprawi, że męskie mieszkanie nabierze bardziej osobistego charakteru.

Autor: Kasia Szulik
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

Тестостерона Пропионат купить

c3 aircross

http://buysteroids.in.ua