Data publikacji:

Mieszkanie Agnieszki i Łukasza - finalistów "Bitwy o dom"

Agnieszka i Łukasz to kolejni finaliście programu "Bitwa o dom". Ich specjalnością były własnoręcznie robione meble. Talent małżeństwa został doceniony przez jurorów programu.

Jednym z najbardziej chwalonych pomieszczeń w mieszkaniu Agnieszki i Łukasza był pokój ich syna Alexa. Najciekawszym jego elementem była własnoręcznie robiona  szafa z bohaterem bajki Spong Bobem.

Agnieszka i Łukasz poświęcili wiele czasu i energii na urządzenie swojej wymarzonej kuchni. Własnoręcznie zrobili między innymi krzesła. Jasne kolory sprawiły, że niewielka kuchnia wydawała się być bardziej przestronna.

Uczestnicy byli w swoich wyborach konsekwentni: nawet dodatki takie jak mydelniczka i czajnik były białe.

Podobne dodatki znajdziecie tutaj:

W salonie Agnieszka i Łukasz postawili na mocny akcent kolorystyczny

fot. TVN

Pomysł na piaskowy "obraz" w łazience nie spodobał się jurorom, dlatego Agnieszka i Łukasz w ostatnim odcinku zdecydowali się na jego zlikwidowanie.

Uczestnicy zdecydowali się również na oryginalną, nablatową umywalkę w łazience.

Podobną umywalkę znajdziecie tutaj:

Umywalka Linea Blue 180zł

W przedpokoju Agnieszka i Łukasz postawili na połączenie bieli z kolorem cytrynowym.

fot. TVN

Agnieszka i Łukasz postawili na zieleń w sypialni.  Ciekawym elementem dekoracyjnym była regał z roślinami. Więcej ciekawych sposobów na wyeksponowanie roślin znajdziecie

fot. TVN

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V10 11752

friendship book