Data publikacji:

Miętowo nam:)

Miętowy to jeden z najmodniejszych kolorów w tym sezonie. Dość zimny odcień podbił serca wielu osób tego lata. Stał się jednym z najchętniej poszukiwanych kolorów damskich ubrań czy butów. To trudny odcień, wymagający odpowiedniej oprawy, ale mimo wszystko wygląda na to, że stał się hitem w modzie, wkracza także do wnętrz i ogrodów.

Kolor miętowy występuje w wielu odcieniach - od zupełnie jasnego i pastelowego jak pyszna pistacja, do ciemnego niczym liście świeżej mięty. Ubrania w kolorze miętowym będą ślicznie komponowały się z jasną cerą i blond włosami.

Dla brunetek może być jedną z odsłon chłodnej elegancji.

A jak jest z miętą we wnętrzach? W aranżacjach sypialni i kuchni w połączeniu z kolorem beżowym lub ecru sprawdza się bardzo dobrze. Pastelowa zieleń nadaje pomieszczeniom delikatności, subtelności, a jednocześnie jest świeża i oryginalna.

Przestrzenie wydają się miłe i przytulne. Intensywność i odcień mięty może zadecydować o charakterze wnętrza i ożywić go lub nieco stonować, zwłaszcza w kontrakcie z czernią lub ciemną szarością. Mięta we wnętrzach nie musi być tylko delikatnym, nadającym subtelności akcentem, może być równie dobrze barwą, która wprowadzi do wnętrza trochę szaleństwa.

Jeżeli wolimy bardziej energetyczne wnętrza to możemy wprowadzić dodatki o intensywniejszym

kolorze mięty, który bardziej przypomina turkus lub zieleń. Jeśli natomiast nie mamy szansy na przemalowanie ścian na kolor mięty i jesteśmy zwolennikami ciemniejszej kolorystyki mebli, możemy wykorzystać dodatki w kolorze mięty. Pastelowo-miętowy świecznik na hebanowym stole czy miętowy zegar na beżowej lub łososiowej ścianie mogą być niezwykle ciekawymi ozdobnikami mieszkania. Sztuką jest takie zgranie stylistyczne, by gra konwencji odmiennych kolorów, nawiązywała do charakteru wnętrza i nie przygniatała swoim ułożeniem.

Autor: Weronika Boruń

Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V10 11752
В интеренете нашел интересный блог с информацией про оформление бровей осокорки.
ремонт квартир киев

стоимость ремонта дома под ключ