Data publikacji:

Modna łazienka – trendy 2016

Biel i szarość czy może rośliny i mosiądz, czyli jakie tendencje będą rządzić w aranżacjach łazienek w 2016 roku. Jeśli przed Tobą renowacja łazienki, zapraszamy do przeglądu głównych trendów na przyszły sezon.

Rok 2016 przyniesie kilka nowości. Zauważyć będzie można wyraźny ukłon w stronę  natury oraz inspiracje dawnymi dworskimi łaźniami. Sprawdźmy, jakie łazienki będą modne w najbliższym sezonie.

Kolor

homedecorationtrends.com

Po latach dominacji bieli i szarości do łazienek wkraczają żywe, intensywne kolory. Oczywiście stonowane barwy nadal będą stanowić ponadczasową podstawę, jednak coraz częściej prezentowane one będą w połączeniu z mocnymi akcentami, jak np. pomarańcz.

Drewno

ilovemyinterior.nl, regardsetmaisons.blogspot.fr

Doskonałe do ocieplenia chłodnej nowoczesności w postaci kamiennych i betonowych akcentów. Sprawdzi się zarówno jako wstawka w płytkach, szafka pod umywalkę czy regał na ręczniki i drobiazgi. W 2016 nie boimy się drewna w łazience.

Na grafice: 1. , 775 zł; 2. , 461 zł; 3. , 763 zł 

Więcej szafek i regałów podumywalkowcyh znajdziesz .

Złoto, mosiądz i stal

tilemountain.co.uk, blog.oakfurnitureland.co.uk

W roku 2016 do łazienek nowe kolory wkroczą nie tylko za sprawą glazury czy armatury, ale także w postaci baterii. Kran w kolorze złota lub mosiądzu czy platynowe gałki szafek będą coraz bardziej popularne. Oprócz mosiądzu w najnowszych trendach znajdziemy także sporo złota, srebra, platyny i stali szczotkowanej.

Na grafice: 1. , 30 zł; 2. , 17 zł; 3. , 31 zł 

Więcej akcesoriów łazienkowych w modnych kolorach znajdziesz .

Kamień

homedsgn.com, yellowletterbox.com.au

Kolejna tendencja 2016 roku to wykorzystanie naturalnych kamieni i minerałów. I to nie tylko jako elementy dekoracyjne, ale nawet w postaci armatury, np. umywalki. Jeśli nasz budżet na to pozwala, można nawet rozważyć luksusową wannę z polerowanego marmuru.

Rośliny

minimalisti.com

Wielkim krokiem do łazienek wkraczają rośliny. Pojedyncze stylizacje z zielonymi akcentami pojawiały się już co prawda w poprzednich sezonach, jednak dopiero w 2016 zaobserwujemy pełny rozkwit trendu. Jeśli jesteśmy pasjonatami roślin, w tym sezonie możemy do woli szaleć z nimi w łazienkowych aranżacjach.

Autor: Natalia Malko
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752
Был найден мной интересный блог с информацией про товары для офиса киев.
ремонт квартир киев цена

спортивный велосипед