Data publikacji:

30 czerwca nowym Dniem Dizajnu? Co IKEA przygotowała z tej okazji?

29 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Dizajnu. Warto zapamiętać tę datę także z innego, związanego z tym świętem powodu. Dzień później, 30 czerwca znany na całym świecie koncern meblowy IKEA otworzy na terenie swojego pierwszego sklepu w szwedzkim Älmhult muzeum upamiętniające 70 lat działania firmy. Co będzie można w nim zobaczyć?

Jak zapowiada IKEA, muzeum ma być miejscem mówiącym o korzeniach, ludziach i ideach stojących za charakterystycznym wzornictwem, które kojarzy się nieodmiennie ze szwedzką firmą. Stała ekspozycja będzie podzielona na 3 części: Our Roots (Nasze Korzenie), Our Story (Nasza Historia) i Your Story (Twoja Historia).

© Inter IKEA Systems B.V. 2016.

Pierwsza prezentuje świat, który był inspiracją dla założyciela firmy, młodego Ingvara Kamprada - świat szwedzkiego społeczeństwa po przemianach. Druga opowiada o rozwoju IKEA, od założenia pierwszego sklepu w 1958 roku, aż do dziś. Na trzecią część składają się autentyczne mieszkania klientów IKEA i ich historie. Obok głównej ekspozycji, w muzeum będzie można zobaczyć tymczasową wystawę - pierwsza dotyczyć będzie życia w przestrzeni kuchennej.

Muzeum IKEA w Älmhult stawia na rozwój i interaktywność. Dlatego, oprócz zwiedzania angażujących odbiorcę ekspozycji, w muzeum będzie można na przykład wydrukować katalog z własnym, wykonanym na miejscu zdjęciem.

Strona internetowa muzeum: .

Autor: Cieplik
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V10 11752

www.yujin.com.ua/molding/

цена шрота