Data publikacji:

Najpiękniejsze gwiazdkowe stroiki

By stroik na świąteczny stół wzbudzał zachwyt, nie musisz być mistrzynią rękodzieła ani wydawać fortuny. Proste pomysły sprawdzają się najlepiej, co świetnie pokazują nasze propozycje świątecznych dekoracji.

Świąteczny stroik z latarniami

Małe, czerwone latarnie są efektowne same w sobie. Jeśli dodamy do nich kilka gałązek i szyszek oraz postawimy na ozdobnym bieżniku, powstaje piękny stroik w stylu skandynawskim.

Kwiaty i bombki

Nic nie stoi na przeszkodzie, by świąteczny stroik ozdobiły kwiaty. W tym wypadku dwie efektowne rośliny z czerwonymi płatkami włożono do smukłych wazonów, które ułożono na paterze wypełnionej błyszczącymi bombkami.

Stroik pachnący orzechami

By stworzyć świąteczny stroi wystarczy szklane naczynie, gruba świeca i kilka garści orzechów. W tym wypadku użyto laskowych migdałów w łupinach, ale warto pomyśleć o urozmaiceniu mieszanki orzechami włoskimi, gwiazdkami anyżu i laskami cynamonu.

Żurawina w szkle

Orzechy w stroiku można zastąpić błyszczącymi kulkami żurawiny. Owoce wypełniły naczynia po brzegi, a na ich szczycie znalazły się niewielkie świeczki. Kompozycję uzupełnia wieniec z choinkowych gałązek oprószonych sztucznym śniegiem.

Słoiki, kora i świece

Stroik wykonany ze słoików na przetwory to ciekawa dekoracja na kuchenny stół. Do ich wnętrza wsypano sól imitującą śnieg, na której ułożono niewielkie podgrzewacze. By urozmaicić kompozycję, pojemniki zostały ustawione na plastrze wyciętym z pnia drzewa, obłożonym zielonymi gałązkami, szyszkami i owocami żurawiny.

Cytrusowa dekoracja

Dojrzałe cytrusy, nieodmiennie kojarzące się ze świętami, ozdobiły naturalny, gwiazdkowy stroik. W kompozycję złożoną z zielonych gałązek wkomponowano soczyste cytryny i aromatyczne pomarańcze upstrzone goździkami.

Delikatne lampiony

Stroik ze szklanych lampionów owiniętych filcem to bardzo dyskretna ozdoba, która będzie wyglądać pięknie na stole z minimalistyczną zastawą. Elementami dekoracji są również zielone gałązki w szklankach oraz bieżnik ozdobiony śnieżynkami.

Autor: Kasia Szulik

Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V10 11752

женские сумки купить

Узнайте про классный веб портал на тематику make-up.kiev.ua.
евроремонт квартир цена