Data publikacji:

Niedzielne śniadanie do łóżka: przegląd gadżetów

Ręka do góry, kto odlicza godziny do weekendu! Zbliża się najbardziej wyczekiwany czas tygodnia. Dla nas również to idealny moment, by w pełni wypocząć i zrelaksować się. Zachęcamy Was do zafundowania sobie jeszcze większej przyjemności. Co powiecie na niedzielne śniadanie do łóżka?

Gdy przez 5 dni w tygodniu zrywasz się skoro świt, aby kolejnych kilkanaście godzin spędzić na bieganinie, pracy i załatwianiu codziennych sprawunków, w weekend możesz pozwolić sobie na lenistwo. Spanie do oporu, wylegiwanie się pod miękką kołdrą nie mają sobie równych. Niedzielny poranek może być jeszcze przyjemniejszy. Śniadanie do łóżka pozwoli Ci zrelaksować się w iście królewskim stylu. Przygotowaliśmy zestawienie przydatnych na tę okazję gadżetów.

1. Stolik śniadaniowy

Dobry stolik śniadaniowy lub taca to klasyczny gadżet, bez którego prawdziwe śniadanie do łóżka nie może się obejść. Niedzielne śniadanie to chyba najspokojniejszy posiłek, jaki spożywasz w tygodniu. Dlatego warto postawić na maksymalną wygodę.

1. , 99,90 zł; 2. , 219,90 zł; 3. , 246,90 zł

2. Porcelanowa zastawa

Eleganckie śniadanie do łóżka zasługuje na klimatyczną oprawę. Na co dzień pijesz kawę w zwykłym kubku, a Twoja kanapka nawet przez moment nie ma kontaktu z powierzchnią talerza? Gdy celebrujesz weekendowy posiłek, to takie praktyki są niedopuszczalne. Trochę luksusu wynagrodzi Ci tamto błyskawiczne jedzenie. Na tę okazję polecamy ponadczasową porcelanę lub klasyczną ceramikę bolesławiecką.

3. Kieliszki do jajek

To gadżet dla amatorów nabiału. Pozwala w wygodny sposób zaserwować śniadaniowy przysmak. Co ciekawe, proste naczynie bardzo często otrzymuje zaskakująco ciekawą formę. Tym małym gadżetem możesz wywołać uśmiech na swojej twarzy.

1. , 76 zł; 2. , 53,10 zł; 3. , 85 zł; 4. , 19 zł

4. Kawiarka / dzbanek z zaparzaczką

Świeżo zaparzona kawa podana prosto do łóżka? Brzmi bardzo aromatycznie. Jeżeli nie masz ekspresu, to warto zainwestować w porządną kawiarkę. Wolisz herbatę? Poranny napar podawaj w eleganckim i praktycznym dzbanku. Możesz skompletować go ze swoją zastawą.

Od góry: 1. , 124 zł; 2. , 97 zł; 3. , 228 zł; 4. , 63,99 zł

5. Cukiernica / słoiczek na dżem i miód

Przyjemnością jest ładnie podany posiłek. Masz ochotę na tosta z dżemem lub lubisz doprawić swoją owsiankę miodem? Zamiast zabierać ze sobą cały słoik słodkiego przysmaku, przełóż część jego zawartości do osobnego pojemniczka.

Od góry: 1. , 52,53 zł; 2. , 49,70 zł; 3. , 34,90 zł; 4. , 89 zł

Macie już pomysł na Wasze niedzielne śniadanie do łóżka?

Autor: Cieplik
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

продам гречиху

Vardénafil