Data publikacji:

Nietypowe dekoracje świąteczne

Święta to czas szczególnej atmosfery, którą tworzy między innymi wystrój wnętrza i przygotowane ozdoby. Warto postarać się, aby dekoracje świąteczne były wyjątkowe i niepowtarzalne. Podpowiadamy, jak urozmaicić domowy wystrój podczas świąt. 

Choinka – główny bohater w innym wydaniu

Choinka jest absolutną koniecznością podczas Bożego Narodzenia – stanowi nieodłączny symbol tych świąt. Zazwyczaj przywykliśmy do dwóch wersji choinek: tradycyjnych, naturalnych drzewek lub sztucznych choinek „wielokrotnego użytku”. Jest jednak jeszcze jedno wyjście – zabierzmy z choinki to, co najbardziej  w niej charakterystyczne – wygląd i kształt – i wykonajmy ją sami! Aby to zrobić, potrzebna będzie odrobina kreatywności. Możemy wykonać choinkę z półek, które odpowiednio zamontujemy lub wykorzystać do tego celu drut lub gałązki brzozy albo innego drzewa. W najprostszej wersji wystarczy wykonać z przygotowanych materiałów stelaż w kształcie trójkąta, który będziemy przecinać poprzecznymi „gałązkami”. Przygotujmy także haczyki na bombki i oświetlenie. Taka choinka właściwie nie zabierze miejsca w pokoju, a będzie robiła nie mniejsze wrażenie niż ta naturalna! Dla odważnych także wersja z choinką zrobioną z… drabiny!

Źródło: buzzfeed.com, bellandpistol.blogspot.com, thewhoot.com.au

Bombki – nie tylko na gałązkach choinki

Przywykliśmy do pewnych schematów – choinka obwieszona bombkami należy do klasyki świątecznego wystroju. A  może tak wykorzystać bombki w nieco inny sposób? Zróbmy z nich kolorową kurtynę, którą zawiesimy w oknie, ułóżmy je na platerach jak owoce albo wypełnijmy nimi przezroczyste wazony lub misy. Efekt gwarantowany!

Źródło: diyready.com, oco29.com, currystrumpet.blogspot.com

Ciekawe bombki świąteczne znajdziesz .

Świąteczne świece

Podczas długich, zimowych wieczorów tego elementu wystroju po prostu nie może zabraknąć. Świece tworzą naprawdę niesamowity nastrój, a jeżeli użyjemy trochę wyobraźni – sprawimy, że będą miały dodatkowo świąteczny charakter. Wystarczy przyozdobić świecznik i uzyskamy świąteczny efekt „wow”! Bożonarodzeniowe świeczki możemy także wykonać samodzielnie, co wcale nie jest trudne! Instrukcję znajdziecie w naszym artykule (KLIK)

Źródło: the36thavenue.com

Na grafice: 1. , 79 zł; 2. , 399 zł; 3. 41,90 zł

Stroiki świąteczne w autorskim wydaniu

Spróbujcie przygotować stroiki świąteczne – mieszankę zielonych elementów oraz różnokolorowych dodatków. Możecie także zrobić „bukiety” z gałązek przystrojonych bombkami i oświetleniem. Stroik świąteczny powieszony na drzwiach wejściowych będzie świetną wizytówką domu, zachęcającą gości do odwiedzin.

Źródło: razimports.com, christmas.365greetings.com, lawnkingnursery.com
Źródło: karlascottage.typepad.com; The Details - Weddingstar Blog

odatkowym elementem dekoracyjnym będzie wazon, który ozdobicie wedle własnego uznania. Dużą popularnością cieszą się butelki oklejone brokatem i innymi połyskującymi drobinkami. Równie elegancko zaprezentują się dodatki metaliczne - do ich wykonania potrzebujecie np. lakieru w sprayu bądź błyszczącej folii.

Na grafice: 1. , 25 zł; 2. , 121 zł; 3. , 17 zł

Więcej ciekawych dekoracji na czas świąt znajdziecie .

Autor: Michał
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

www.np.com.ua

https://yujin.com.ua

соя цена