Data publikacji:

Patchwork w aranżacji wnętrz

Pachwork w aranżacji wnętrz to nie tylko kolorowe narzuty i fotele w stylu vintage. Jeśli od surowego stylu industrialnego czy czystego stylu skandynawskiego wolisz wnętrza w stylu boho zobacz kilka naszych inspiracji!

1. 2. 3. Fot. http://decor8blog.com/

Umiejętne połączenie wzorów i kolorów tak, by wnętrze nie wyglądało na "zabałaganione" to spore wyzwanie. Miks różnych rodzajów tkanin może występować na przykład na szafkach, pufach, kanapie czy dywanie. Jeśli pachoworkowe elementy uda się połączyć tak, by tworzyły zgraną całość wnętrza wygląda oryginalnie i przytulnie.

1. Fot. www.newzealanddesignblog.com 2. 3.

Pojedyncze pachworkowe elementy ożywiają wnętrze. Kolorowy fotel czy komoda na pewno będą przyciągać wzrok.

Możesz zdecydować się również na pachoworkową tapetę na ścianie. Możesz skorzystać z gotowych rozwiązań lub przyklejać obok siebie równej wielkości kwadraty wycięte z tapet w różne wzory. Projektując taką ścianę trzeba uważnie dobrać dodatki, a tapetę przykleić bardzo precyzyjnie, aby całość nie wyglądała niechlujnie.

W sklepach bez problemu znajdziemy pachworkowe meble. Sporą ich kolekcję zaprojektowała np. firma Kare Design. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby spróbować zrobić takie meble samodzielnie. Możesz skorzystać np. z naszego projektu odnowienia krzesła. Zamiast jednolitej tkaniny w , jedną wzorzystą tkaniną obij oparcie, a drugą siedzenie. Możesz też pokusić się o uszycie pachworkowej narzuty na łóżko, ze starych ubrań lub koców. Pamiętaj jednak o tym, by dobierać wzory tak, by do siebie pasowały, a poszczególne elementy patchworkowej narzuty miały ten sam rozmiar.

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

https://rbt.com.ua/portfolio/

https://rbt.com.ua

générique viagra