Data publikacji:

Pause Pod - przenośna przestrzeń do relaksu

Czy to jeszcze namiot, czy może już mini-pokój? Nie ważne jak go nazwiecie – ważne, że jest niesamowity. Pause Pod to najnowszy sposób na chwilę relaksu dosłownie w każdym miejscu. Rozłóżcie go gdziekolwiek chcecie, zapnijcie się w środku i odpocznijcie.

Pause Pod to nowa forma relaksu. Po prostu rzucacie ten mini-pokoik w dowolnym miejscu, czekającą by pomóc Wam odpocząć i zrelaksować się. Dlaczego? Ponieważ zasługujecie na pauzę! W domu, w drodze czy nawet w pracy. Na żądanie możecie wynagrodzić sobie nieprzespane noce i w pewien sposób odciąć się od codziennej rutyny. Pause Pod to miejsce do relaksu, regeneracyjnej drzemki, spokojnego czytania czy oglądania ulubionego filmu/serialu i do każdej innej rzeczy, która pomoże Wam się zrelaksować.

Czym jest Pause Pod?

Pause Pod uszyty jest z całkowicie czarnego materiału blokującego światło, który gwarantuje Wam wolną od stresu przestrzeń, tylko dla Was. Składana przegroda na nogi pozwala na wygodne położenie się, by pozwolić Waszym nogom odpocząć po długim dniu, niewygodnych budach czy po prostu, by się zdrzemnąć. Nie musicie obawiać się, że ta prywatna przestrzeń w mini formie w gorące, letnie dni zmieni się w saunę. Pause Pod wyposażone zostało w trzy otwory wentylacyjne, zapewniające przepływ świeżego powietrza. Najlepszą jednak cechą tego produktu jest jego przenośność i kompaktowość – gdy skończycie się relaksować, po prostu złóżcie Wasz Pause Pod i zabierzcie go wszędzie tam, gdzie chcecie – najlepiej w dołączonej do zestawu torbie. W dodatku całość waży mniej niż 2 kg.

Jak powstał Pause Pod?

Jak wiele innych ciekawych designerskich pomysłów Pause Pod powstał jako na portalu Kickstarter i potrzebował jedynie 37 minut, by twórcy uzyskali pełne zakładane dofinansowanie od Wszystkich, którzy nie mogli doczekać się produktu, który wydaje się wspaniale redukować stres i tworzy idealna przestrzeń do relaksu. Twórcami Pause Pod jest grupa przyjaciół z Gothenburgu w Szwecji. Sama idea przyszła im do głowy podczas bardzo stresującego czasu w pracy i palącej potrzebie kompletnego relaksu, która powoli stawała się nie do wytrzymania. I voilà – udało im się stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Oczywiście nie zabrakło również dodatków. W tej chwili do Waszej dyspozycji są trzy dodatki: Star sky, Pause CInema i Mini pause. Wybierzcie swój ulubiny (albo każdy z nich!).

Poniżej znajdziecie zdjęcia produktu.

Gdzie korzystalibyście z Pause Pod?

Autor: Oliwia Górska
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

www.ukrterminal.kiev.ua

ремонт скутера хонда