Data publikacji:

Piękna zastawa piknikowa: przegląd propozycji z różnych sklepów

Wyjazd za miasto i odpoczynek na świeżym powietrzu to idealna propozycja na wolny weekend przy sprzyjającej pogodzie. Poza świetnym miejscem i smakołykami ważna jest również odpowiednia zastawa piknikowa do wspólnych rodzinnych posiłków. Oto kilka naszych propozycji.

Na początek zastawa piknikowa dla dwóch osób od HomeYou w estetycznym, . Znajdziemy w nim kubki, talerzyki, sztućce, a nawet korkociąg, czyli to, co niezbędne, by pobyt na świeżym powietrzu zaliczyć do udanych. Wszystko jest ładnie zapakowane w sposób, który zagwarantuje bezpieczny transport:

Zielony kosz piknikowy

Sklep oferuje również podobne rozwiązanie przeznaczone dla kilkuosobowej rodziny. Biały, wiklinowy z uroczym wnętrzem w wisienki kryje w swoim wnętrzu przenośny zestaw dla czterech osób. Różni się nieco zawartością od poprzednika, bo zamiast kubków zawiera eleganckie kieliszki:

Kosz piknikowy w wisienki

Równie ciekawa jest zastawa piknikowa od Zara Home. Warto zwrócić uwagę na limonkowe elementy, które skompletować można w pełen zestaw, składający się z Barwny wygląd zachwyci dzieci, które z przyjemnością zjedzą wszystko, co zostanie podane na tych efektownych naczyniach:

Limonkowa zastawa piknikowa

Inną, ciekawą propozycją jest piknikowa z tukanem. Miska, talerzyk deserowy i talerz płaski skutecznie ożywią każdy stół i sprawią, że nie będzie można oderwać od nich oczu:

Zastawa z tukanami

W sklepie Czerwonamaszyna.pl znajduje się zastawa piknikowa „Happy Hour”, najlepiej wyposażona spośród wszystkich dotąd zaprezentowanych. Zaprojektował ją Carlo Viglino. Całość wykonana jest z nietłukącego się, kolorowego tworzywa. W zestawie znajdziemy: 2 pojemniki, 6 talerzy obiadowych, 6 talerzy na zupę, 6 małych talerzy, 6 szklanek oraz tacę. Największa z mis jest jednocześnie pojemnikiem, do którego zapakować można pozostałe elementy:

Zastawa kompaktowa

Do serwowania napoi świetnie nadadzą się kolorowe kubki z tworzywa sztucznego marki. Mają piękne, żywe barwy, są lekkie i odporne na uszkodzenie, więc w przeciwieństwie do szklanek nie potłuką się w transporcie. Można dobrać do nich sztućce i talerzyki w tym samym kolorze, kompletując przy tym harmonijną i barwną całość:

Kolorowe kubeczki z tworzywa

Autor: Kasia Szulik

Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V06 11752

poliv.ua/uslugi/avtomaticheskij-poliv/montazh-sistemy-avtomaticheskogo-poliva

best sellers amazon