Data publikacji:

Pomysł na szybką zmianę: fantazyjny dywan

Układanka z puzzli, trójwymiarowy wzór, a może sałatka owocowa? Fantazyjny dywan może przybrać różne formy i oblicza, dzięki czemu urozmaici klasyczne wnętrze salonu lub dziecięcego pokoju.

Puzzle

Kolorowy dywan imituje układankę z puzzli w różnych barwach. Jego wierzch utkano z czystej wełny, a spód jest bawełniany. Dywan ma 2,4 m długości oraz 1m szerokości i waży około 17 kilogramów.

Kuleczki

Fantazyjny dywan w kształcie koła składa się z kilku tysięcy wielobarwnych, wełnianych kuleczek, które razem tworzą miękką i przytulną powierzchnię. Jego średnica wynosi 140 centymetrów, a waga - 19 kilogramów. Kolorowy dywan z pewnością przypadnie do gustu maluchom.

Głębia

Nie tylko nietypowa forma, ale też fantazyjny wzór decydują o wyjątkowości dywanu. W tym wypadku na jego powierzchni znalazł się deseń dający wrażenie głębi, przypominający zwój kartek lub przeczesaną wiatrem pustynię. Wymiary dywanu to 160 na 230 centymetrów. Utkano go z włókien syntetycznych.

Pęknięcia

Dywan Orient na pierwszy rzut oka wygląda jak łuszcząca się farba lub sieć pęknięć na ceramicznym naczyniu. Wzór dający wrażenie trójwymiaru został utkany z miękkiej i delikatnej przędzy Heat-Set Fryz. Dywan jest dostępny w pięciu rozmiarach, od 120 do 300 centymetrów długości.

Owoce

Dywaniki z serii Multi Decor Owoc do złudzenia przypominają soczyste pomarańcze, arbuzy i kiwi. Będą ciekawym dodatkiem do kolorowego wnętrza, na przykład łazienki w soczystych barwach, ale również dziecięcego pokoju. Średnica każdego dywanika wynosi 58 centymetrów.

Autor: Kasia Szulik
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

www.binaryoptions21.com/

сайт kinder