Data publikacji:

Teraz na pewno się przez niego przeciśniesz!

Czyli kilka pomysłów na wąski przedpokój.

Jeśli deweloper zrobił nas w jajo (bez obrazy!) i w mieszkaniu mamy bardzo wąski przedpokoik, to co pozostaje robić? Rozkładać ręce? Nawet nie, bo przecież nie zmieszczą się między jedną a drugą ścianą. Można próbować z wyburzaniem ścianek działowych, o ile po drugiej stronie nie ma sypialni lub, gorzej, toalety albo sąsiada. Przesunąć ścianę, jednak czy chcemy pakować się w długie i kosztowne remonty?

Na ciasne pomieszczenie receptą będzie spryt i otwarte spojrzenie. W tych aranżacjach zasada się sprawdziła, więc Tobie też się uda. Czego możemy nauczyć się od ich autorów?

Trzymaj się kurczowo ściany

Masz za mało miejsca na podłodze, żeby ustawiać na niej dodatkowe przedmioty. Oszczędzaj ją na najważniejsze elementy. Stolik na klucze? Można zrezygnować, chyba że chcesz pokonywać nie przedpokój, a slalom gigant. Zamiast tego wykorzystaj ścianę!

Oprzyj o nią stojak. Zawieś na niej wąskie półki, wieszaki na odzież lub specjalne listwy, na których ustawisz ramki. Fantastycznym pomysłem są tablice-kieszenie. Pomagają uporządkować pocztę, klucze. Możesz też przypinać na nich karteczki z wiadomościami do domowników.

Wąskie meble

Gdzieś jednak trzeba pochować buty. Rozwiązaniem dla tego są wąskie szafki przyścienne. Nie zajmują dużo miejsca, a dzięki nim mamy dodatkowy schowek na rzeczy.

Ciekawym pomysłem są również nie za szerokie "meblościanki" (nazwa robocza). Taka obudówka będzie pełnić rolę wieszaka, schowka na buty i drobiazgi, a także ławki.

Powiększaj optycznie

Nie spowoduje to, że nagle będziemy mieli więcej miejsca. Triki na optyczne powiększenie - jasne kolory i lustra - przynajmniej odciążą i tak ciasne pomieszczenie. Nie psujmy pierwszego wrażenia od wejścia. Już od progu nasze mieszkanie powinno zapraszać przyjazną, ciepłą atmosferą.

Ciekawa podłoga

Jasne kolory, pasy, lustra, galerie zdjęć i obrazków. Wszystkie pomysły są dobre, ale doskonale już Wam znane. A czy pamiętacie o podłodze? Tajne skrytki to też jakiś sposób. Czemu wcześniej o tym nie pomyślałam?!. Gdy już skończycie marzyć o skarbach schowanych pod parkietem, zastanówcie się nad jakimś ciekawym dywanikiem lub interesującym wzorem.

Jakie są Wasz największe problemy mieszkaniowe?

Autor: Cieplik
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V10 11752

https://showroom-kiev.com.ua

У нашей организации нужный интернет-сайт с информацией про Кленодин https://buysteroids.in.ua
У нашей организации авторитетный интернет-сайт про направление Становер https://buysteroids.in.ua