Data publikacji:

Pomysły na jesienne dekoracje stołu

Jesień zachwyca nas całą gamą barw oraz darów natury, które warto wykorzystywać do tworzenia niepowtarzalnych dekoracji. Nadadzą one każdemu wnętrzu wrażenie przytulności oraz ciepła. Jeśli planujemy przyjmować gości to warto zadbać o jesienną aranżację stołu, która z pewnością umili każde spotkanie towarzyskie.

www.thebudgetdecorator.com

Kolory obecnej pory roku to złoto, zieleń oraz brąz i to właśnie na nie należy postawić wybierając obrus. Szereg ciekawych modeli znajdziecie . Do udekorowania stołu doskonale przydadzą się również serwetki w jesiennych barwach i deseniach, które możecie wybierać .

www.shelterness.com

Jako dekoracje warto wykorzystywać dary samej matki natury – kasztany, różnokolorowe liście, orzechy czy jarzębinę. Można je dowolnie ze sobą łączyć - z liści i gałęzi jarzębiny stworzyć np. bukiet, a z orzechów i kasztanów wypełnienie misy na świece.

www.shelterness.com

Świec na jesiennym stole nie może zabraknąć - np. takich w kształcie jabłka. Świetny efekt można uzyskać obwiązując szklany lampion złotymi liśćmi. Malutkie kolorowe liście można rozsypać po obrusie lub ozdobić nimi serwetki.

www.brainlid.com

Martwisz się, że musisz zrezygnować z jesiennej aranżacji stołu, jeśli preferujesz klasyczną biel i czerń? Nic podobnego! Prawdziwym hitem sezonu jest odmiana dyni w kolorze białym, która doskonale współgra z eleganckim wystrojem wnętrza.

www.homefurn.com

Można ją wydrążyć i użyć jako misy, pomalować w czarne wzory, wstawić w nią świeczkę lub... po prostu rozłożyć miniaturowe białe dynie na stole! Taki niebanalny dodatek zdecydowanie wzbudza ogromne zainteresowanie gości, nic więc dziwnego, że białe dynie szturmem podbijają salony.

img.loveitsomuch.com

Białe dynie doskonale wyglądają również w połączeniu z szyszkami, żołędziami, a także orzechami włoskimi. Można je dowolnie pomalować na biało i czarno oraz ułożyć w szklanej wazie, uzyskując efekt nowoczesności. Jeśli chcemy nieco ocieplić nasz udekorowany stół to rozłóżmy pomiędzy orzechami włoskimi niewielkie zapalone świeczki.

www..com

Jesienne dekoracje stołu są nie tylko niezwykle piękne - to także wspaniały sposób na nadanie wnętrzu stylowego wyglądu niewielkim kosztem. Wystarczy jedynie zebrać to, co daje nam natura i zakasać rękawy - w końcu stoliczki nakrywają się same tylko w bajkach.

Autor: Sylwia Stwora
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

https://showroom-kiev.com.ua

дизайн проект ремонта квартир