Data publikacji:

Porady: szybka metamorfoza łazienki

Kończąca się zima to idealny moment na planowanie remontów czy odświeżania wnętrz. Jak przeprowadzić szybką i mało kosztowną metamorfozę łazienki, uzyskując niepowtarzalny efekt? Sprawdź kilka porad na błyskawiczną zmianę w łazience.

Łazienka jest zazwyczaj pomieszczeniem małym, dzięki czemu przeprowadzenie metamorfozy nie zajmie nam dużo czasu. Oczywiście mówimy o zmianie, która nie wymaga zrywania płytek czy wymiany całej ceramiki. Jeśli chcemy, aby łazienka wyglądała inaczej, obejrzyjmy ją dokładnie i zastanówmy się, co najlepiej w niej zmienić. Już kolor ścian czy dodatków może sprawić, że wnętrze będzie wyglądało całkowicie inaczej.

Źródło: victoriaplum.com, noglitternoglory.com

Zmiana koloru ścian

Ściany odgrywają bardzo istotną rolę w aranżacji całego pomieszczenia i bezpośrednio wpływają na to, w jakim stylu jest wnętrze. Mamy kilka możliwości zmian, a jedną z najpopularniejszych jest przemalowanie powierzchni na inny kolor. Możemy z beżu lub brązu przejść na biel i niebieski. Być może wystarczy przemalować jedną ścianę i w jej odcieniu dokupić ręczniki, dywaniki oraz ciekawy plakat.

Malujemy płytki

Zdobywająca ogromną popularność metoda zmiany koloru ścian to pomalowanie płytek ściennych. Specjalnie przeznaczone do tego farby dokładnie kryją glazurę, nie pozostawiając śladu, np. po kaflach z lat dziewięćdziesiątych. Możemy zamalować je na biało lub szaro. Do tego kilka czarnych elementów dodatkowych i nasza łazienka zyska zupełnie nowego wyglądu.

Źródło: style-files.com

Na grafice: 1. , 49 zł; 2. , od 5,90 zł; 3. , 14 zł; 4.  , 27 zł

Zmieniamy kolory

Najszybszym sposobem jest wymiana wszystkich elementów ruchomych, które tworzą aranżację wnętrza łazienki. Zmieniamy dywaniki łazienkowe, ręczniki, kosz na bieliznę lub na śmieci, pojemniczki, koszyczki, a także ramki. Warto poszukać kosmetyków w oryginalnych flakonach, które będą dodatkową ozdobą łazienki. Jeśli ściany są w neutralnym kolorze, takim jak biel czy szary możemy w dowolny sposób zestawiać je z innymi kolorami. Gdy w naszej łazience króluje beż i brąz idealnie kontrastować z nimi będzie turkus lub ciemny fiolet.

Szeroki wybór akcesoriów do łazienki znajdziesz .

Autor: Kasia
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

https://bestseller.reviews

http://best-cooler.reviews/best-stainless-steel-metal-cooler/

ou acheter du viagra en ligne