Data publikacji:

Proste DIY- poduszki dekoracyjne z pomponami

Kto z nas nie lubi poduszek dekoracyjnych? Te małe kawałki materiału potrafią całkowicie odmienić wnętrze. Ich wadą jest jednak cena. Im ładniejsze i wymyślniejsze wzory, tym wyższa cena danej poduszki. Istnieje jednak jedno proste rozwiązanie – proste projekty DIY, które w łatwy sposób pozwolą Wam odświeżyć i uatrakcyjnić nawet najzwyczajniejszą poduszkę. Jeden z nich poznacie w dzisiejszym artykule.

Poduszki dekoracyjne i pompony. W zasadzie mini-pompony. Kto by pomyślał, że zainteresuje mnie DIY z ich wykorzystaniem. Tymczasem pomysł jest fantastyczny: prosty, przyjazny dla budżetu i w minimalistycznym stylu. Także bez obaw! Poradnik, który Wam dziś zaprezentuję jest chyba jednym z najprostszych, jakie kiedykolwiek pojawiły się na tym blogu. Wymagać będę od Was jedynie odrobiny czasu i przyrzekam – sam proces jest banalnie prosty! Aż trudno jest uwierzyć, że taka drobna zmiana – dodanie mini-pomponów – potrafi tak uatrakcyjnić wygląd poduszki. Jak łatwo się domyślić cena tego DIY również jest niewielka. Brzmi idealnie, prawda?

Potrzebne materiały:

- gładkie poszewki na poduszki (wielkość i kolor zależy oczywiście od Waszych upodobań, w przykładzie wykorzystano poszewki w kremowym kolorze)

- białe mini-pompony (o wielkości ok. 13 mm)

- klej do filcu

Przygotowanie:

Krok 1

Na kartce lub drugiej poszewce (ta opcja jest lepsza, bo dokładnie zobaczycie jak będzie prezentować się poszewka po zakończeniu pracy i pozwoli Wam to na lepsze umiejscowienie poszczególnych elementów spróbujcie porozkładać przygotowane pompon w różne wzory I wybierzcie rozkład, który Was satysfakcjonuje. W przykładzie zaprezentowano ułożenie pomponów w romby/diamenty.

Krok 2

Gdy wybierzecie już swój wzór stopniowo zacznijcie przenosić pojedyncze elementy wzoru na właściwą poszewkę. Ostrożnie nanieście odrobinę kleju do filcu na pompon i przyklejcie go w zaplanowanym miejscu, powtarzajcie ten proces aż obkleicie pomponami jeden cały element – tu na kształt diamentu – wtedy dociśnijcie go całą dłonią, by pompony zaabsorbowały cały klej. Powtarzajcie ten proces, aż pokryjecie całą poszewkę.

Krok 3

Pozwólcie pomponom wyschnąć przez min. 5 h, a najlepiej zostawcie poszewkę na całą noc i ubierzcie nią poduszkę dopiero następnego ranka.

To Wszystko! Niesamowicie prosty sposób, który odmieni wygląd Waszych poduszek I sprawi, że będą naprawdę dekoracyjne ;)

Lubicie takie poduszki dekoracyjne?

Autor: Oliwia Górska
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

www.ukrterminal.kiev.ua/ru/services/Tamozhennobrokerskie-uslugi/

https://best-cooler.reviews

Электро велосипеды