Data publikacji:

Przedpokój dobrze zorganizowany

Dobrze urządzony przedpokój powinien uwzględniać miejsce dla wszystkich ubrań, butów i dodatków, które chcemy mieć pod ręką przy wychodzeniu z domu. Wybór szafy to ukłon w kierunku pojemności, natomiast otwarte półki z ładnymi pojemnikami będą praktyczną ozdobą wnętrza.

Najprostszym sposobem na praktyczne zagospodarowanie przedpokoju jest wstawienie w to miejsce szafy – standardowej lub zabudowanej. Jeśli zdecydujemy się na klasyczną szafę o ciekawym wyglądzie, tak jak w tej aranżacji, mebel będzie pełnił funkcję dekoracyjną. W jej wnętrzu znalazł się drążek na ubrania, prawidła na buty, pudełka na szaliki, czapki oraz inne obuwie, używane rzadko lub sezonowo, a także zawieszone na drzwiach lustro. Prosto i praktycznie.

Inną opcją jest otwarta garderoba, którą w tym wypadku zaaranżowano we wnęce. Ubrania i dodatki można wieszać na uchwytach, dolna półka pełni rolę siedziska, a nad głowami znalazło się miejsce do przechowywania ozdobnych kartonów na buty lub dodatki. Garderoba zmieści niewiele ubrań, ale jest piękna i stosunkowo funkcjonalna.

www.apartmenttherapy.com

Ten przedpokój przykuwa uwagę dzięki dwóm wysokim regałom na dodatki, a także wykończonej siedziskiem komodzie. W niewielkich wnękach przy podłodze można trzymać kapcie, szpilki lub baleriny, a powyżej botki czy kalosze. Na kolejnych półkach znalazło się miejsce na plecaki, torby i akcesoria sportowe, a kurtki można wieszać na uchwytach przymocowanych do boazerii.

Tę aranżację zdobiącą przedpokój podporządkowano butom – wąskie szafki są pojemne i zajmują niewiele miejsca. Nad nimi znalazły się półki na drobiazgi, a na sąsiadującej ścianie wieszaki na ubrania. Klasyczny wygląd szafek sprawia, że sprawdzą się świetnie zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym domu.

Przedpokój miłośniczki butów mógłby wyglądać właśnie tak. Stworzony na wymiar regał zmieści w sumie 40 par, choć półeczki można wykorzystać również na przechowywanie innych dodatków, czasopism czy książek. Uroku całości dodają ozdobne lampy, lustro i tabliczka w stylu vintage.

www.stylizmo.com

Autor: Kasia Szulik

Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

www.salon-svadebny.com.ua

деревянные жалюзи купить

Acheter Viagra