Data publikacji:

Przegląd oryginalnych regałów

Znudziły Ci się proste, drewniane regały w uniwersalnych kolorach? A może masz ochotę wprowadzić do aranżacji swojego wnętrza odrobinę szaleństwa? Zobacz nasze zestawienie oryginalnych regałów z internetowych sklepów meblarskich.

Jeśli spodoba Ci się jakiś produkt, kliknij w jego zdjęcie aby porównać ceny i kupić go taniej w Internecie.

Regał w intensywnym kolorze przyciągnie uwagę. Mocny akcent kolorystyczny określa charakter wnętrza. Jeśli decydujesz się na tego typu regał, szczególną uwagę zwróć na inne kolory występujące w aranżacji.  Taki regał często wykorzystuje się jako "parawan" oddzielający jedną część pokoju od drugiej (na przykład w kawalerkach).

Na takim regale nie musisz stawiać ozdobnych bibelotów - sam w sobie jest on ozdobą. Szczególnie spodobało nam się w nim zestawienie różnych rodzajów drewna oraz kolorów.  Rzadko spotykany jest również układ szuflad - są one różnej wielkości i w różnym kształcie.

Ten regał charakteryzują jasne kolory i proste, wyglądające niemal na surowe deski. Wyróżnia go za to oryginalna forma. Ten projekt Kare Design został nazwany "Scissors",  z angielskiego "nożyczki".

Ten wygodny regał modułowy bez problemu pomieści wszystkie książki. Oparty jest na stabilnej konstrukcji, ale dzięki przesunięciu półek sprawia wrażenie chwiejnego regału, który szybko mógłby się przewrócić, gdyby nie był idealnie wyważony.

Kolejny regał, który charakteryzuje jednolity, jasny kolor i zwariowana forma. Regał może ciekawie wyglądać, kiedy położymy na nim kolorowe bibeloty i książki.

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

tsoydesign.com.ua/interiors/interer-doma/

http://xn--48jm9l298kilg8rghvi.com

евроремонт квартир цена