Data publikacji:

Przegląd szafek RTV

Jako król salonu, telewizor potrzebuje swojego tronu, który sprawnie połączy estetykę z funkcjonalnością. Szafka RTV powinna nie tylko gwarantować wygodę oglądania, ale też zapewniać miejsce na dodatkowe sprzęty, płyty czy książki, które przechowujemy w salonie.

II Phase

Nowoczesna szafka RTV marki II ma białe fronty wykończone na wysoki połysk, podświetlenie LED i szklane elementy, które dodają jej lekkości. Telewizor może stanąć na najwyższym poziomie, a pod nim znajduje się miejsce do przechowywania innych urządzeń RTV, płyt lub książek, które można umieścić na półkach lub w szufladach.

MCA Furniture Modena

Szafka RTV w stylu vintage będzie pasować do rustykalnych wnętrz. Osiem otwartych półeczek i trzy szuflady zmieszczą mnóstwo dodatków, bibelotów i ozdób do salonu. Mebel został wykonany z naturalnego, sosnowego drewna w 60% pochodzącego z recyklingu.

A.D. Eliptical

Futurystyczny mebel w kształcie elipsy będzie wyglądał pięknie w przestrzennym, minimalistycznym salonie. Szklana półka, na której można ustawić dekoder lub odtwarzacz DVD jest podświetlana, a samą szafkę RTV wykończono lakierem na wysoki połysk.

Signal Milan

Oryginalna szafka RTV wpisuje się w styl retro nawiązujący do lat 50. i 60. Jej charakterystycznym elementem są drewniane, krzywe nóżki, które podtrzymują prostą, białą podstawę z otwartą półką i dwoma szafkami. Bazę mebla wykonano z płyty MDF, a nóżki i uchwyty z drewna.

Kare Design Rodeo

Wnętrze loftu urozmaici nietypowa szafka RTV marki Kare Design, wykonana z drewna z wyraźnym rysunkiem słojów oraz tkaniny ze wzorem krowich łat w biało-czarnej i biało-brązowej palecie kolorów. Nóżki oraz podstawa szafki są metalowe, podobnie jak uchwyty w różnym stylu dodane do szafek i szuflad.

Autor: Kasia Szulik

Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

ремонт квартир киев цены

ремонт квартир евроремонт

капитальный ремонт квартир киев