Data publikacji:

Stylowy pomysł: różne krzesła przy stole

Zestawy i powtarzalność to wnętrzarska nuda. Jeśli chcesz, by Twoja jadalnia nabrała charakteru, zrezygnuj z kompletu i ustaw różne krzesła przy stole. Kluczem do powodzenia aranżacji jest dopasowanie stylu i kolorystyki mebli do tych, panujących we wnętrzu.

Różne krzesła przy stole, pomalowane na intensywne kolory, wniosły energię do rustykalnej jadalni. Róż, żółć i błękit ożywiają stonowaną paletę bazującą na bieli, kremie i jasnym brązie. Większość modeli wykonano z drewna lub wykończono takimi elementami, dzięki czemu wpisują się w dominującą stylistykę, do której pasują także meble w charakterze retro.

www.interiorobserver.com

Styl nawiązujący do przeszłości panuje również w tej jadalni, urozmaiconej przez różne krzesła przy stole. Wzrok przykuwa intensywnie żółty mebel odcinający się na tle ciemnego drewna, sąsiadujących z nim foteli oraz blatu. Kolorystykę ożywia także dywan z graficznym wzorem i pasiasty obrus, na którym między posiłkami znajduje się kompozycja z ceramicznych wazonów. Efektownym elementem prosto urządzonego wnętrza jest fotel z plecionymi bokami, rzeźbionymi oparciami i błękitnym siedziskiem.

www.koalala.nl

Jasną jadalnię urządzono w stylu shabby chic. Różne krzesła przy stole są wyraźnie nadgryzione zębem czasu – tu i ówdzie widzimy farbę schodzącą z oparć i nóg. Mimo to ogół mebli tworzy spójną całość za sprawą koloru i materiałów. Wszystkie elementy wykonano z drewna i utrzymano w stonowanej kolorystyce, a na każdym siedzisku znalazła się poduszka przywiązywana do oparcia.

http://tofallintolove.blogspot.com

Różne krzesła w jadalni pochodzą z dwóch kompletów. Trzy z nich zostały wykonane ze stali w stylu modeli Tolix, a kolejna trójka to meble drewniane pomalowane na różne kolory. Dzięki wprowadzeniu pomarańczu, musztardowej żółci i jasnego błękitu stonowana jadalnia nabrała życia, a kolorowe, loftowe lampy dodatkowo ją urozmaicają. Jasne ściany, podłoga i reszta mebli tworzą dobre tło dla efektownej, jadalnianej aranżacji.

www.paperblog.fr

Różne krzesła w jadalni w stylu skandynawskim wprowadziły do wnętrza subtelne, błękitne akcenty. Każde z nich jest utrzymane w zupełnie innym charakterze, ale podobna kolorystyka, a także wyznaczenie sfery jadalnianej dywanem sprawiły, że całość wygląda spójnie. Stół z rzeźbionymi rogami harmonijne współgra z futurystycznymi modelami z tworzywa, ławeczką i obrotowym fotelem dla malucha.

www.dwell.com

Designerska jadalnia to dobry przykład na aranżację przewidującą różne krzesła w jadalni. Choć każdy mebel jest inny, łączy je kolorystyka, przełamana pojedynczym, różowym akcentem. Niskie, czarne modele pasują do minimalistycznego stołu z jasnego drewna, podobnie jak różowy mebel i szary fotel, który koresponduje z lampą o tej samej barwie.

www.feelinspiredblog.com

Poniżej prezentujemy kilka modeli, które pomogą urządzić jadalnię z różnymi krzesłami. nazwa każdego z nich jest równocześnie linkiem do strony sklepu, na której można je kupić.

Autor: Kasia Szulik

Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V10 11752

www.np.com.ua/oborudovanie-dlja-bara/kofemashiny.html

http://apach.com.ua

www.yujin.com.ua