Data publikacji:

Świąteczne inspiracje: dekoracja domu

Moda na świąteczne iluminacje domów i ogrodów przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie organizowane są nawet konkursy na najpiękniejsze dekoracje. Choć my nie mamy w zwyczaju oświetlenia każdego metra domu to chętnie zakładamy wieniec na drzwi i lampki na choinki w ogrodzie. Prezentujemy kilka inspiracji, jak efektownie udekorować ogród i dom.

Dekoracje przed domem wyglądają najlepiej w zestawieniu ze śniegiem, ale jeśli go nie ma to właśnie delikatne oświetlenie oraz drobne elementy wprowadzają świąteczny nastrój i klimat. Na drzwiach wejściowych powieśmy ozdobny wieniec lub sztuczne płatki śniegu, a na ogrodowych choinkach zawieśmy lampeczki. Tych kilka świątecznych detali od razu zmieni wygląd całej posesji.

Źródło: goodhousekeeping.com

Ozdoba drzwi

Drzwi do wizytówka domu, dlatego warto umieścić na nich nawet drobny świąteczny akcent. Wieniec lub drobne lampeczki choinkowe wokół drzwi z pewnością spodobają się gościom, a my już od wejścia będziemy czuć świąteczny klimat w naszym domu. Możemy także ustawić przed drzwiami wiklinowy kosz z szyszkami lub gałązkami świerku.

Źródło: worldinsidepictures.com

Na grafice: 1. , 244,90 zł

Więcej świątecznych wieńców znajdziesz .

Dom i drzewka

Choinki zewnętrzne możemy ozdobić drobnymi lampeczkami ledowymi. Wybierajmy te zewnętrzne, przystosowane do zmiennych warunków pogodowych. Zawsze zabezpieczmy kabel, a jeśli lampki podłączone są do prądu za pomocą przedłużacza owińmy go folią i ukryjmy na wyższych gałązkach choinki, aby w razie opadów deszczu lub śniegu nie został zalany.

Tego typu lampki możemy także zastosować na domu ozdabiając, np. ramy drzwi lub okien czy gzyms dachu nad gankiem.

Dodatkowe dekoracje

Jeśli w naszym ogrodzie nie ma choinek lub chcemy, aby ogród była bardziej oświetlony może zastosować dodatkowe dekoracje. Ciekawym rozwiązaniem jest nadmuchiwany św. Mikołaj lub świetlne renifery. Pamiętajmy jednak, aby ozdób nie było zbyt dużo i utrzymane były w podobnej stylizacji oraz kolorystyce.

Więcej świątecznych dekoracji znajdziesz .

Autor: Kasia
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V06 11752

узнать больше 3kovra.com.ua

www.kinder-style.com.ua/boys/chelovechki_i_slipy/