Data publikacji:

Trendy: biel i granatowe akcenty

Biel we wnętrzu jest zawsze modna i ponadczasowa. Dzięki jej uniwersalności możemy zmieniać aranżację według naszych potrzeb oraz upodobań. Jednak są połączeni, które jak żadne inne wyglądają niezwykle. Jednym z nich jest dodanie do białego granatowych akcentów. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Przedstawiamy bardzo modne połączenie bieli i granatu we wnętrzach. Bez wątpienia kolor granatowy jest bardzo elegancki oraz stylowy. Przełamuje biel nie tak silnie jak czarny, dzięki czemu tworzy lekkie i przytulne aranżacje.

Granatowy szyk

Granat we wnętrzach ma do zaoferowania więcej niż marynarskie pasy. Pięknie prezentują się motywy roślinne i asymetryczne wzory na białych poszewkach, wazonach czy lampach. Odważni mogą zdecydować się na jedną lub dwie granatowe ściany w salonie lub sypialni. Z pewnością przełamią one czystą biel i dodadzą wnętrzu polotu oraz niezwykłego klimatu. Zaletą tego połączenia jest także to, że doskonale wygląda w każdym pomieszczeniu, a szczególnie w salonie i sypialni.

Źródło: vspass.com

Na grafice: 1. , 19,49 zł; 2. , 30,99 zł; 3. , 253 zł; 4. , 3499 zł

Salonowe wibracje

Pokój dzienny ma zazwyczaj większe wymiary, dlatego nie musimy się martwić o to, że ciemny granat go przytłoczy lub optycznie zmniejszy. Możemy zatem wiele z dodatków dobrać w tym kolorze – dywan, poszewki, wazony, a nawet meble. Całość wprowadza wyjątkową atmosferę.

Źródło: nauticalcottageblog.com

Na grafice: 1. , 23,99 zł; 2. , 67 zł

Sypialnia w chmurach

Granatowe akcenty w połączeniu ze śnieżnobiałą bielą w sypialni to strzał w dziesiątkę dla wszystkich lubiących romantyczne oraz subtelne aranżacje. Zbyt spokojny wystrój przełamią ciekawe wzory na tkaninach czy oryginalna, masywna lampa. W takiej sypialni z pewnością śnią się same piękny sny.

Źródło: pandashouse.com

Na grafice: 1. L, 1990 zł; 2. , 198 zł; 3. , 59 zł

Autor: Kasia
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752
Этот полезный web-сайт со статьями про motorola moto g4 обзор https://top-obzor.com/obzor-moto-g4-drugoj-g/
Узнайте про авторитетный интернет-сайт с информацией про Туринабол.
Велосипед Bergamont