Data publikacji:

Trendy kolorystyczne na 2017 rok

Rok 2016 powoli się kończy, a co za tym idzie, to już ostatnia chwila, by poznać trendy kolorystyczne na 2017 rok. Wyszukane odcienia wychodzą z cienia. Kończy się panowanie delikatnych, stonowanych barw. Firma malarska Behr stworzyła 3 palety kolorów, które będą kluczowe w nadchodzącym roku. Zobaczcie sami!

Confident, Composed i Comfortable – tak właśnie brzmią angielskie nazwy palet stworzonych przez firmę Behr. Poniżej znajdziecie nieco więcej szczegółów dotyczących każdej z nich.

Confident

Każda z palet inspirowana jest naszymi osobowościami. To zestawienie kolorystyczne będzie idealne dla kreatywnych, towarzyskich osób. Mroczny błękit, pikantna czerwień, limonkowa zieleń mają przykuć Waszą uwagę i zatrzymać ją na długo.

Composed

Naturalne zielenie (odcienie traw, liści, krzewów…), ciemne szarości i szary brąz będą idealne dla tradycjonalistów, którzy dążą do stworzenia wymarzonego, współczesnego wnętrza, które mimo wszystko pozostanie w ich stylu.

Comfortable

To paleta pełna pięknych, bladych, pastelowych odcieni, których charakterystycznymi kolorem jest jasny róż, błękity i żółcie, które sprawiają, że nawet najmniejsze przestrzenie kwitną i wydają się większe. Stonowane odcienie tej palety spodobają się każdemu introwertykowi, który dopiero zapoznaje się piękno i ekscytującą gamą istniejących kolorów.

Który z tych zestawów przypadł Wam najbardziej do gustu?

Autor: Oliwia Górska
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V10 11752

www.showroom-kiev.com.ua

Предлагаем вам со скидкой анаболики купить в любом городе.
Велосипед Merida