Data publikacji:

Świąteczne nakrycie stołu

Zastanawiasz się, jak poprzez odświętne nakrycie stołu podkreślić klimat Bożego Narodzenia? A może nie jesteś pewna, na jaki styl się zdecydować? Zobacz, jakie dekoracje stołu polecamy Ci na tegoroczne święta.

Przygotowanie nakrycia wigilijnego stołu bywa kłopotliwe. Nie zawsze do końca wiadomo, na co się zdecydować i czym kierować się przy wyborze danej stylizacji. Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby stół nakrywał się sam. Tak się jednak (zazwyczaj) nie dzieje. Co więc zrobić, kiedy dekoratorskie natchnienie nie przychodzi? Przedstawiamy 3 sprawdzone style nakrycia świątecznego stołu, które mamy nadzieję, że będą dla Was garścią praktycznych inspiracji.

W czerwieni

diy-enthusiasts.com, apartmenttherapy.com

Czerwień to jeden z najbardziej uroczystych kolorów. Wraz z odcieniami złota i srebra, cieszy się w czasie świąt największą popularnością w polskich domach. Ciepło i piękno czerwieni doskonale podkreślą magiczny klimat Bożego Narodzenia. Ponadto bardzo dobrze jej w towarzystwie zieleni choinki.

Na grafice: 1. , 130 zł; 2. , 3,99 zł; 3. , 22 zł; 4. , 29 zł; 5. , 50 zł 

Z lekką awangardą

thereseknutsen.no, smittenstudioonline.com

Dla osób ceniących nowoczesność polecamy mały krok w stronę awangardy. Czerń na świątecznym stole? Wystarczy odpowiednio ją ugryźć, by nie wyglądała ponuro a elegancko i dostojnie. Szczególnie rekomendujemy Wam połączenie z bielą, która przełamie jej ciężki charakter i doda lekkości. Czerwony barszcz podany w nonszalanckiej czarno-białej zastawie może wyglądać naprawdę niesamowicie.

Na grafice: 1. , 320,96 zł; 2. , 3,99 zł 

Stonowana klasyka

nataliebradley.com, uabu.com

Co zawsze sprawdza się na świątecznym stole? Oczywiście klasyka. Stonowane nakrycie w postaci naturalnych barw i stylizowanej na poprzednią epokę zastawy wygląda niezwykle elegancko. Kryształy, porcelana czy srebrne zdobione sztućce to świetny pomysł na wigilijne nakrycie stołu.

Na grafice: 1. , 199 zł; 2. , 197 zł; 3. , 109 zł 

Więcej serwisów obiadowych znajdziesz .

Autor: Natalia Malko
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

http://ukrterminal.kiev.ua

Узнайте про авторитетный web-сайт на тематику https://buysteroids.in.ua.
Acheter Levitra 20 mg