Data publikacji:

Startują Wnętrza ze smakiem!

Przez dłuższy okres czasu zastanawiałyśmy się co zrobić z naszą pasją aranżacji wnętrz:) Ciągły brak czasu skuteczne odciągał nas od zebrania w jednym miejscu wiele z naszych pomysłów i połączenia myśli o kreowaniu wnętrz naszych marzeń.

Chciałyśmy aby nasze mieszkania odzwierciedlały nasz styl, były funkcjonalne i atrakcyjne dla naszych domowników i gości.

Myśli piętrzyły się i dorastały:) Aż nadszedł ten wyjątkowy dzień, kiedy postanowiłyśmy założyć to miejsce i podzielić się z Wami naszymi myślami i spostrzeżeniami.  Wybrałyśmy się na przepyszną kawę z szarlotką na ciepło i od słowa, do słowa zastanawiałyśmy się nad jego wizją. Nagle wszystkie trzy zapytałyśmy siebie: "a dlaczego nie teraz?", dlaczego nie my"? 'O rety!" TAK! Zaczynamy i już! Było smakowicie:)

Częściowo nasza obecna praca i wcześniejsze doświadczenia dały nam inspiracje do pisania jego treści. Codzienne wyzwania, spotkania i kontakt z przyjaciółmi są równie istotne w jego powstawaniu, za co chcemy im serdecznie podziękować!

Zaczynamy! Otwieramy nasza książkę, internetowy notatnik z inspiracjami i pomysłami do aranżacji wnętrz:) Witamy na Wnętrzach ze smakiem! Mamy nadzieję, że nasza przygoda z wnętrzami będzie niezwykle udana, smakowita i rozwijająca:)

Dzień dobry wszystkim! 

Autor: Agnieszka Pajak
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

www.vy-doctor.com.ua

https://apach.com.ua

velotime.com.ua/category/skladnye-velosipedy/