Data publikacji:

Ściana czasem ozdobiona. Zegary do pięknych wnętrz (cz. 1)

Szczęśliwi czasu nie liczą. Szczęśliwi mają rewelacyjne zegary! Jaki wybrałbyś na swoją ścianę? Wybrałam dla Ciebie kilka propozycji. 

Nie jestem zwolenniczką przesadnego dekorowania ścian. Owszem, bardzo mi się podobają dobre kreacje z ramkami, lustrami i naklejkami ściennymi. Dla mnie istnieje jednak wyjątkowa ozdoba dla wnętrza, na którą mogłabym wydać fortunę. Tym dodatkiem jest zegar. Uwielbiam rytmiczne tykanie zegara. Na dziale z czasomierzami mogłabym spędzić godziny! Co najlepsze, nie musiałabym zastanawiać się, jak długo trwała wizyta, bo mogłabym sprawdzać to na bieżąco. ;)

Też lubicie zegary? 

Dziś część pierwsza tego obszernego przeglądu. Na początek kilka propozycji zegarów ściennych.

1. Zegary z epoki

Komu z Was podobają się wieże zegarowe? Ich potężne tarcze z dużymi, kutymi cyframi rzymskimi patrzą na okolice z wysokości. Górują nad pędzącymi przechodniami, którzy ufnie zadzierają głowy do góry, żeby zapytać: "Która godzina?". Styl zegarów miejskich można przenieść do swoich domów. Najlepiej, gdy tarcza będzie bardzo duża.

Do jakiego stylu?: industrialny, tradycyjny, shabby chic, loftowy, rustykalny (cottage), wiktoriański

2. Surowy minimalizm

Nie umiem stwierdzić, czy forma tych zegarów jest lekka czy ciężka. Na pewno jest w nich coś, dzięki czemu wyróżniają się na tle tradycyjnych czasomierzy.

Do jakiego stylu?: nowoczesny minimalizm, Bauhaus, industrialny

3. Drewniane

Teraz coś  ramach przeciwwagi do wcześniejszych propozycji. Drewno jest wspaniałym materiałem. Wprowadza dużo ciepła do wnętrza. Drewniane tarcze stanowią niebanalną ozdobę pomieszczenia.

Do jakiego stylu?: do każdego, wszystko zależy od formy tarczy

4. Eleganckie zegary

Dzięki eleganckiej oprawie i dobremu połączeniu materiałów zwykły zegar przestaje być przeciętnym gadżetem. Luksus i klasa: taki dodatek podnosi rangę pokoju i biura. Warto kierować się podobnymi zasadami, jak w przypadku wyboru wyjściowego zegarka na rękę.

Do jakiego stylu?: współczesny, minimalistyczny, tradycyjny, skandynawski, art deco

Macie swojego faworyta z tego zestawienia?

Autor: Cieplik
Strona korzysta z plików s w celu realizacji usług i zgodnie z . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików s w Twojej przeglądarce. V07 11752

www.tokyozakka.com.ua

ремонт квартир под ключ

стоимость ремонт квартир